Мнения за цитонамазка в Закрила?

  • 554
  • 5
  newsm78 Здравейте, мили мами, предстои ми да си направя профилактична цитонамазка след 1 пропусната година (докато кърмих ми казаха, че няма да получа реален резултат) и мисля да си направя в Закрила, където имам застраховка. Ще се радвам да чуя мненията ви за правенето на процедурата там? Четох, че през един период поради някакви грешки реултатите за били неточни. Тъй като изследването е много важно, имам леки съмнения дали да ходя там или да си платя на друго място. Благодаря . 
Виж целия пост
# 1


 От гинеколкозите в Закрила бягай.


 Като си осигурена там, нали имаш право в която и да е болница да си провеждаш желаните от теб лечения?Поне при нас е така.
Виж целия пост
# 2


 От гинеколкозите в Закрила бягай.


 Като си осигурена там, нали имаш право в която и да е болница да си провеждаш желаните от теб лечения?Поне при нас е така.

Много ли си недоволна от тях? Чувах добри отзиви за Маринов...
Виж целия пост
# 3
За Маринов  и аз съм чувала добри отзиви Peace
Но Томова е пълна скръб ooooh! бях бременна в  8 седмица а тя даже и не разбра на прегледа  Crazy
Виж целия пост
# 4
Даа... Маринов... Една колежка, бременна 6-ти месец, личи й доста. Влиза при него, а той а посреща с думите: "Вие по какъв въпрос?". Аз не съм доволна от него, но има и друга лекарка там, която май е по-добра. Но аз лично не съм я посещавала.
Виж целия пост
# 5


 От гинеколкозите в Закрила бягай.


 Като си осигурена там, нали имаш право в която и да е болница да си провеждаш желаните от теб лечения?Поне при нас е така.

Абсолютно!!!
Гинеколозите там са меко казано трагични. Не искам дори да нарека лекар точно този който ми взе цитонамазката - Иван Цанов - тотална въпиюща некадърност, придружена за сметка на това с нахално и непоискано лично мнение относно личните ми физически дадености и не само моите да не реши някой че е лично отношение! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Съвета на Биляна е съвсем на място! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия