Мами от Търговище, къде сте?

  • 13 093
  • 112
Хайде, мами, не се стеснявайте, всички градове си имат темички с изключение на нашия, а ми се струва че не може да няма поне няколко във форума Thinking Пишете тук,  когато се изморите от разходките из панаира  Grinning
Виж целия пост
# 1
Хоп, хайде и аз тук    Laughing Laughing Laughing
Не живея вече Търговище от няколко години, но съм си отттам!!!
Скоро даже ще го посещавам...
Винаги съм се чудила защо нема темичка толкоз ли няма две - три мами от там!!!
Виж целия пост
# 2
Е не съм от Търговище, но големия ми син е роден там, а живея на 30 км- в Попово. Стефинка, засичаме се и тук  Mr. Green
Когато идваш насам, може да си спретнем една срещичка за по кафе.  bouquet
Виж целия пост
# 3
радвам се да се запознаем, макар и само виртуално момичета.... з Grinning а среща и аз съм - за, стига да не родя дотогава (20ти юли ми е термина) не съм от тук по принцип, но вече 2 г. живея тук... Кокетка, ти при кого ражда? И доволна ли си от грижите в болницата, че аз доста се двоумя дали да остана тук да раждам  Thinking
Виж целия пост
# 4
Мацки - на разположение съм в града до края на седмицата    Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 5
Здравейте!
И аз съм от Търговище, макар че не живея там от доста години.  Simple Smile
stefinka жалко... вчера се прибрахме от там, бяхме на панаир.
Аз бях пускала преди 2 години тема във търсене на търговищки мами, ама никой не се отзова!  Hug
Поздрави, момичета!   bouquet  bouquet И пишете по често!
Виж целия пост
# 6
Stefinka ако в събота си още на линия и си свободна може да направим една разходка  Peace виждам, че имаш бебоче, на колко е?
Виж целия пост
# 7
сега видях, че ще е само мъничко по-голям от нас  Wink Да ви е жив и здрави и да не спира да ви радва! newsm07
Виж целия пост
# 8
fanimira, мерси много!!!          Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Незнам за събота - ама през работните дни съм тук - ако си свободна пиши!!!       Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 9
ох, жалко че аз още работя, много искам да се видим, нищо де вие нали си имате баба тук пак ще идвате  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Здравейте и аз съм от Търговище PartyВече живея в София,но това не ме прави софиянка нали LaughingНие ще се прибираме към Т-ще към края на другия месец за 1-2 седмици така ми е домъчняло....не съм си ходила вече 4 мес..не съм вярвала,че ще ми липсва,но е така....
Виж целия пост
# 11
Супер!
Време беше и търговищянки да си имат тема  Heart Eyes
Аз също живея в София, но си идвам сравнително често.
Ще ви наглеждам  Joy
Виж целия пост
# 12
Виж целия пост
# 13
Я да побутна темата, че бяхме отишли много назад
 Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 14
Okаза се,че се прибирам в началото на другия месец към Т-ще понеже сестра ми има изпити сега.Може да се видим на по кафенце с мамчета от града:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия