В какво се забърках ?!!?

  • 3 980
  • 43
Ония ден - лани де - докат БИ-МНД-то ме караше към нас си - щото е пич де .. и щото ме мързи да си сменя спуканата гума - и щото тъй излиза по безплатно.
Си се возим ние начи в колата ... и тя ни в клин ни в ръкав изтърсва ... ЧЕ ВИДИШ ЛИ .. новата ми приятелка трябвало да плати развода ни!!!

Ама чакай бе баджън .... аз мойта нова приятелка дори не съм я виждал на живо ...
Представяш ли си какво ще трябва да й кажа ...

"Ами .. глей ся .. ние тука с БИ-МНД-то си лафихме днеска в колата - ще се наложи да извадиш едни 1000 кинта за развода ни"

И сега незнам какво да правя ... объркан съм ...
Крехкото равновесие е разрушено ...

Какво да правя ?
Дайте ми съвет?

Гатето
Виж целия пост
# 1
Ще плаща.
Кат' иска сватба на Хаваите - ще плаща  Naughty
Ако не иска - да чака аз да се заженя, моя бъдещ мъж ще го плати  Mr. Green

П.С. Сори за спама, девойки, ама откакто му казах мацката да ни плаща развода, все ме плаши, че ще ви се оплаче от мен.  Laughing

П.П.С. Мацката не е кифлата.
Виж целия пост
# 2
Дай обяснение - какво е това БИ-МНД?
Второ един развод, който е по взаимно съгласие хич не излиза 1000 лв. Доста по-малко. Ама ако можеш да вземеш паричките от виртуалната и да ги похарчиш за детето няма лошо.  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Ония ден - лани де - докат БИ-МНД-то ме караше към нас си - щото е пич де .. и щото ме мързи да си сменя спуканата гума - и щото тъй излиза по безплатно.
Си се возим ние начи в колата ... и тя ни в клин ни в ръкав изтърсва ... ЧЕ ВИДИШ ЛИ .. новата ми приятелка трябвало да плати развода ни!!!

Ама чакай бе баджън .... аз мойта нова приятелка дори не съм я виждал на живо ...
Представяш ли си какво ще трябва да й кажа ...

"Ами .. глей ся .. ние тука с БИ-МНД-то си лафихме днеска в колата - ще се наложи да извадиш едни 1000 кинта за развода ни"

И сега незнам какво да правя ... объркан съм ...
Крехкото равновесие е разрушено ...

Какво да правя ?
Дайте ми съвет?

Гатето

Сиси, на човека му е разбито равновесието, а ти му обясняваш, колко струва развода...
Ми то така стават самоубийствата, че и ритуалните такива...наруши ти се крехкото равновесие, хващаш пищова гърмиш се в сърцето и един контролен в слепоочието за всеки случай. За тези, които не могат да гледат кръв, може да опитат с въже, ама няма да споделям начина, за да не ме обвинят в подстрекателство към самоубийство...

А бе, с две думи забъркал си се в голеееееми... каши

 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 4
Първо на първо - свадба на Хаваите - ТИ ГО ИЗМИСЛИ!!!

Аз не съм искал таквиз неща - не ми го слагай в устата (упс - как прозвуча).
Относно бъдещия мъж - убу де - айде - ама все на някакви Ущипани попадаш Simple Smile Аз инак стискам палци - че по ефтинджос ще ми легне (мале тука ще си кажат че съм ебати скръндзата).

А иначе - понеже и аз блеех първия път като четях БНД-та и подобни съкращения - реших да ви накажа и аз - като си измисля мое си Stuck Out Tongue

Та така ... още не съм получил съвета си ...

Какво да сторя .. каквоооо ...

Гатето
Виж целия пост
# 5
Сиси,аз го чета Бивша изгора-Майка на Детето.
 Браво на Бърди,как не ми хрумна,че нашата може да плати развода.Такива велики идеи,по-рано се споделят.Пак се минах!Пък и за равновесието на моето БНД не ми пука.
Виж целия пост
# 6
Много наказана се чувствам.  Close
Що ти е да се развеждаш тогаз, като не щеш пак да се жениш?  Thinking Пък ако знаеш една сватба в днешно време колко струва ептен ще ти се отще да се бракуваш отново.
Де ги намираш тия каки, дето сватба на Хаваите искат и пари за развода ще ти дадат, че и аз там един батко да си потърся?  Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Ама вие въобще не вникнахте в проблемацията на ситуацията!

Първо - цялата идея и т.н. за Хавайте е на БИ-МНД-то ... аз не съм казвал че ще се женя когато и както и да е ...
А каките - ми седя си - и фиуу .. префърчат наоколо - ма тука иде реч за вербална/писмена комуникация - тя БИ-МНД-то реши че ще се женим - аз пак повтарям - дори не съм се виждал с "каката" Simple Smile

А гениалните идеи - Бърдича блика от тях - елате и вас да ви возим някой ден - че поне аз да дремна веднъж...
И като казах да дремна - се сетих защо ТЯ иска да се возя при нея към работа ...
ЗАЩОТО й е развалено радиото - и няма какво да слуша - и само ме ръчка да си говорим!

ЕТО .. КАЗАХ ГО ... не се страхувам (много) ... (вече) ... от това че ще ме удряш пак като преди!!!

Гатето
Виж целия пост
# 8
ЕТО .. КАЗАХ ГО ... не се страхувам (много) ... (вече) ... от това че ще ме удряш пак като преди!!!

  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 9
Ей, Бърдита, каква е тази агресия? Ама колко е респектиран БНД-то.  hahaha Вземи и мен научи...  Whistling
Като спомена разваленото радио се сетих за един виц. Няма да ме биете ако оспамя семейната тема, нали?  Whistling Та защо жените били навити на тройка с две жени. Да имало с кого да си говорят след като мъжът заспи.
Виж целия пост
# 10
Пич, ма ти верно ли си на Бърдито БНД-то Mr. Green  Ми че ти много си бил забавен - то и аз да ти бях БИ-МНД-то щях да искам да те возя в колата си, ей тъй за бодър отскок в началото на работния ден Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 11
Верно, Блонди, верно.
И хич не ти трябва да го возиш сутрин - пуска си седалката назад и придремва, добре, че са ми яки спирачките и отвреме-навреме го лепя за предното стъкло да се сети кой го вози все пак  Joy
Пък за сватбата с каката - що па да не се ожени момчето, ко му пречи, само трябва да се разведе с мен, па на мен пари за развод не ми се дават.  Whistling
Виж целия пост
# 12
Пък за сватбата с каката - що па да не се ожени момчето, ко му пречи, само трябва да се разведе с мен, па на мен пари за развод не ми се дават.  Whistling

Що не пробвате с Тото? newsm78
Виж целия пост
# 13
хващаш пищова гърмиш се в сърцето и един контролен в слепоочието за всеки случай.
Виж за втория изобщо не бях се сетила, че е нужен. Ама верно, че е добре да се застрахова човек.

Виж целия пост
# 14
Дани, аз само не мога да разбера ти на коя страна си. На добрата ти стара приятелка – съфорумка  Flutter, или на някакъв новодошъл само щото е мъж, а???   Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия