Корекция на корема-къде?

  • 2 012
  • 3
Здравейте момичета ,някой правил ли си е корекция на корема и къде?Аз лично след второто раждане имам толкова много стрии и отпусната кожа,че нямам шанс с упражнения да се оправя.Ами това е от мен който се е пробвал моля да ми каже! Laughing
Виж целия пост
# 1
http://forum.tialoto.bg/viewforum.php?f=43&sid=1a3eddc72e1ac … 95d9f91c45f17029a
Тук, можеш да прочетеш. Търси в темите, които се говори за абдоминопластика.
Виж целия пост
# 2
И при мен след раждането със секцио ми се развали корема , тъй като имах проблемна бременност  Rolling Eyes Износих детето с голяма миома 15 см , която нарастваше с бременността и корема ми остана след раждането все едно съм бременна , прибра се съвсем малко  newsm78 Скоро получих ингвинална херния и се наложи да се оперирам при мой познат изключително добър хирург , който като ме видя как изглеждам сега и как съм била преди бременността се съгласи едновременно с хернията , да ми направи и липосукция на корема  Wink Каза , че това ще ми е като подарък от него , което много ме зарадва , но ме предупреди че е възможно трудно да зарастне , понеже разреза ще е доста голям  #Crazy
Операцията мина успешно две в едно както се казва , дори ми каза точно колко е махнал от кожата и тлъстинките - 1.200кг .  Peace Оправил ми беше пъпът също , защото от бременността ми беше изпъкнал навън и сега вече го нямам онзи грозен корем , наистина трудно зарастна , но вече нямам проблеми и много бързо се възстанових  Hug С конците още бях , разрезами е от под гръдния кош , до долу и въпреки всичко шофирах колата  ooooh!
 До колкото знам са доста скъпички тези вид пластики , дори всички ми завиждаха в болницата , че именно той ми е направил това добро , тъй като е хирург №1 за 2007 г. Един лев не ми е взел човека и съм му страшно благодарна  bowuu Веднага след операцията ми каза да сложа колан и да го нося поне 3 месеца , защото да не развалим хубавото нещо , мускулите ми на корема били много изстънели и той ги е оправил и така.... Joy Мисля , че информацията , която ти дадох ти е полезна . Успех , мила   bouquet
Виж целия пост
# 3
Сестра ми има подобен проблем след секцио.Разкъсали са и коремната стена. Confused
Имаме познат- пластичен хирург,който работи с д-р Георгиев. Казал и е 1200 евро- за перфектен корем и талия.Но не съм сигурна дали това е редовната цена.Но поне може да те ориентира.Успех!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия