Дали съм бременна

  • 4 482
  • 73
Zdraveite, mai i az shte se otcheta tuk. Ot dva tri dena nabiram smelost da pisha, no mai se prestrashih. Triabvashe da mi doide na 27. Na 28 ne mi doide i suotvetno izletiah do aptekata za test, no beshe otricatelen Cry Dnes 31 oshte mi niama M-to i sutrinta napravih oshte edin test - otricatelen. Ne znam kakvo stava??? Ot 5-6 dena imam kiselini i mi se gadi.  newsm78
Ta kato si pravih smetka poslednoto bebepravene beshe okolo 23-24 May. Togava ne sum bila v ovulacia i si mislia, che ako togava sum zabremeniala, e vuzmogno da ne otchita testa. ohhhhh, nadejdi.......Veche sum strashno oburkana  ooooh!
Виж целия пост
# 1
Знаеш ли мойто положение е почти същото.Трябваше да ми дойде на 20.05 ,а още го няма.Правих от тогава 2 теста показваха ми "отрицателно".Днес мисля да си купя още един тест,защото това закъснение ме мъчи много. Sad
Дано този път теста покаже "положително" Praynig

Виж целия пост
# 2
Мъничка - моля те пиши на кирилица, че трудно се чете така. Ако КРЕДОР-а ти не работи, използвай програмата която съм дала в подписа си.

Сега по твоя проблем. Следиш ли по някакъв начин овулацията ти, колко ти е продължителността на цикъла по принцип.

Ta kato si pravih smetka poslednoto bebepravene beshe okolo 23-24 May. Togava ne sum bila v ovulacia i si mislia, che ako togava sum zabremeniala, e vuzmogno da ne otchita testa. ohhhhh, nadejdi.......Veche sum strashno oburkana ooooh!

Ако на 23-24 май не си била в овулация, няма как да си забременяла. Дано сте бебеправили когато трябва. А ако ти закъсне още няколко дена иди и си направи кръвен тест за всеки случай. Консултирай се с лекар.

Петя съвета ми към теб е същият. Не си губи времето с тези тестове за бременност. Иди на лекар и направи кръвен тест
Виж целия пост
# 3
Милички ако овулацията ви е настъпила по-късно съвсем нормално е тестовете да не го отчитат все още. Изчакайте още няколко дни и тогава ако пак е отрицателен теста отиди на лекар. Може да е хормонално нарушение или да е просто закъснение.
Стискам палци теста след няколко дни да е положителен Praynig

ПП. Писах в множествено число, защото и за двете ви е едно и също. Успех
Виж целия пост
# 4
И аз мисля,че може да е просто закаснение макар да не ми се иска.Също ми се иска да направя тест пак,но изпитвам вече ужас,че пак може да покаже отрицателно.А всъщност симптоми нямам освен,че от време на време ме пробожда корема долу ниско както преди да ми доиде,а и гардите по точно зарната са ми станали по чувствителни и леко ме наболват при допир. Thinking
Виж целия пост
# 5
И аз мисля,че може да е просто закаснение макар да не ми се иска.Също ми се иска да направя тест пак,но изпитвам вече ужас,че пак може да покаже отрицателно.А всъщност симптоми нямам освен,че от време на време ме пробожда корема долу ниско както преди да ми доиде,а и гардите по точно зарната са ми станали по чувствителни и леко ме наболват при допир. Thinking

на бременност ми мяза това, изчакай още няколко дена и повтори тестчето! Simple Smile
Виж целия пост
# 6
И аз мисля,че може да е просто закаснение макар да не ми се иска.Също ми се иска да направя тест пак,но изпитвам вече ужас,че пак може да покаже отрицателно.А всъщност симптоми нямам освен,че от време на време ме пробожда корема долу ниско както преди да ми доиде,а и гардите по точно зарната са ми станали по чувствителни и леко ме наболват при допир. Thinking

на бременност ми мяза това, изчакай още няколко дена и повтори тестчето! Simple Smile




Дано да си права,но вече толкова пъти съм се разочаровала че не смея да мисля за двете чертички Rolling Eyes
И все пак ще се  Praynig да е така
Виж целия пост
# 7
Стискам палци и на двете и се  Praynig от все сърце Heart Eyes
Виж целия пост
# 8
Стискам палци и на двете и се  Praynig от все сърце Heart Eyes


Мерси много Етина и дано имам твоя успех Praynig
Реших после да изляза с приятеля ми Praynig (като се върне от работа) и да купим тест които да направя утре сутринта
Виж целия пост
# 9
Ох, така чаках да ми отговорите..... Laughing
Бях извън офиса и сега като чета окуражителните ви думи, се радвам, че ви намерих Heart Eyes
Иначе имам редовен цикъл 27-28 дни. Досега никога не ми е закъснявало с 5 дена (даже ми идва 1-2 дена по-рано)и затова си мисля, че може овулацията да ми е била по-късно - около 23-24 Май, когато последно пробвахме. Както каза Росето, ако е била по-късно, напълно възможно е теста да не отчита. Не знам ..... newsm78, но се надявам да има бебе  ylinfant След 1-2 дена ще пробвам пак
Виж целия пост
# 10
Ох, така чаках да ми отговорите..... Laughing
Бях извън офиса и сега като чета окуражителните ви думи, се радвам, че ви намерих Heart Eyes
Иначе имам редовен цикъл 27-28 дни. Досега никога не ми е закъснявало с 5 дена (даже ми идва 1-2 дена по-рано)и затова си мисля, че може овулацията да ми е била по-късно - около 23-24 Май, когато последно пробвахме. Както каза Росето, ако е била по-късно, напълно възможно е теста да не отчита. Не знам ..... newsm78, но се надявам да има бебе  ylinfant След 1-2 дена ще пробвам пак


Надявам се да си бременна  и се  Praynig за теб
УСПЕХ  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Виж целия пост
# 11
До Петя: Тамън смятах да ти пиша Grinning
При първи прочит нещо май не осъзнах, че М-то ти го няма от 20. Ами не знам, но това говори за 11 дена закъснение Rolling Eyes и както каза Джам това прилича на бременност  Grinning
Чакам резултат утре и се моля да е положителен Praynig

 EFP А ДАНО!!!!!!!
Виж целия пост
# 12
До Петя: Тамън смятах да ти пиша Grinning
При първи прочит нещо май не осъзнах, че М-то ти го няма от 20. Ами не знам, но това говори за 11 дена закъснение Rolling Eyes и както каза Джам това прилича на бременност  Grinning
Чакам резултат утре и се моля да е положителен Praynig

 EFP А ДАНО!!!!!!!

Дано и аз това се надявам Simple Smile
А ти какво реши тест ли ще правиш или отиваш на лекар Simple Smile
Виж целия пост
# 13
До Петя: За какъв успех говориш не разбрах,аз пожелавам успех на теб да пишеш какво става!
Виж целия пост
# 14
Момичета, на 21 ден от оплождането /овулацията/ би трябвало да се види на видеозон точица. Това означава 7 дена закъснение, а при някой и по-рано.
Успех ви желая.
 Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия