Добри ли са плочките на КАИ ?

  • 15 539
  • 11
Здравейте
Интересува ме какво ви е мнението за българският фаянс и теракота на КАИ груп, производителите Хан Омуртаг и Хан Аспарух?
http://www.kai.bg/index.php?nAction=100120
Харесала съм си плочки за банята- модела е Йоана http://www.kai.bg/index.php?nAction=100120&nProductCategorie … ProductSeriesId=2
а цената им е много добра (имам ограничение в бюджета  Rolling Eyes)
Но искам да попитам качествени ли са българските плочки?
Изобщо какво да гледам при избора на фаянс за баня ? Насочила съм се към цветове синьо и бяло или синьо и жълто, да не са скъпи и не търся нещо особено оригинално
Виж целия пост
# 1
И ние се спряхме на плочки на КАИ, модел Уейви - бяло и жълто  Simple Smile На мен много си ми харесват, но още не мога да дам отзиви как се държат при дълга употреба...
Виж целия пост
# 2
Ако някой има впечатление и от гранитогреса им също може да сподели, че скоро ще трябва да купувам за терасата.
Надявам се авторката няма нищо против, че питам в темата и.
Виж целия пост
# 3
Mъжът ми с това се занимава.
Най-хубавите бг са на Каи груп.
Гранитогреса ни е такъв. За банята купихме испански ( наистина са оттам), първо качество и не бяха съвършени  Crossing Arms
Виж целия пост
# 4
Нашите тераси са с техен гранитогрес. В съотношение цена-качество са най-добрия избор. Няма да сгрешиш.
Виж целия пост
# 5

Надявам се авторката няма нищо против, че питам в темата и.
Нямам нищо против, иска ми се да обсъдим всичко за КАИ  Hug
Цената е прилична, плочките са в приятни десени, но...има ли "но", за което да гледам?
Виж целия пост
# 6
Мисля, че са много добри за цената си. Банята ми е с техни плочки - освен че я намирам за много хубава  Grinning, 4-5 г. вече не са мръднали.  М/у. др. дали е хубав един фаянс или теракота, най-добре може да каже майсторът дето ще го поставя. На него биха му направили впечатление евентуални кривини или необичайна трошливост и други подобни нещица, за които /освен ако не са фрапиращи/ няма да разбереш в магазина.
Виж целия пост
# 7
Взех си и плочките и гранитогреса на КАИ. Добри са Peace А имат и избор. Купувай и да им се радваш дълго   Hug
Виж целия пост
# 8
За баните си купаихме пак български, но от Керамикс http://www.ceramix.bg/ На КАИ цветовете ми се видяха много мърляви, а Керамикс имат много свежи неща. От КАИ си взехме за стълбището. И от двете фирми съм доволна - цени народни, качество - чудесно. Досега /за 1 г. експлоатация/ нямам забележки.
Виж целия пост
# 9
Ами и аз да споделя за банята си взехме испански разкошни и нито една от тях не се счупи при поставянето и майстора който ги слагаше каза че са хубави -вуйчото на мъжа ми,за кухнята сложихме кай е по-голям боклук от този нямаше полвината се натрошиха при рязането и слагането не бих си купила втори път каи.
Виж целия пост
# 10
KAI са добри плочки, но само първо качество, останалото не струва
Нашите всичко правят с КАИ и са много доволни вече 5-та година, последно си сложиха гранитогрес от тях и също е много добър
Виж целия пост
# 11
Доволна съм от гранитогреса на КАИ.Плочки не съм купувала.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия