Необходими докуметни за отваряне на фирма?

  • 9 844
  • 28
Здравейте момичета.Предварително се извинявам ако някъде вече има такава тема,но в търсачката нищо не ми излиза.
Та питанката ми е следната:Решила съм да се захвана със собствен бизнес,можете ли да ми кажете от къде трябва да започна и какви документи са ми необходими.Става въпрос за магазин/не е хранителен/.До сега не съм се занимавала с подобна дейност и затова незнам реда на процедиране newsm78 Ще съм благодарна на всеки който се включи по темата!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Иди при адвокат, той ще ти регистрира фирмата.
Виж целия пост
# 2
А преди да отида при адвокат не трябва ли първо в съвета?
Виж целия пост
# 3
Защо в съвета? newsm78
Виж целия пост
# 4
Ами помислих,че и там се ходи Embarassed
Виж целия пост
# 5
Не виждам защо, но може да изпускам нещо.
Отиваш при адвокат, избирате примерно ЕТ или ЕООД или друга форма. Той ти подготвя документите и ти регистрира фирмата.
Можеш и сама да го направиш, ако разбираш ( но явно не си наясно щом питаш тук). Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Не неъм наясно Naughty
ми е ясно кое е по-изгодно, ЕТ или ЕООД
Виж целия пост
# 7
Миличка за да се справиш сама доста четене ще ти трябва. Почни за начало с ТЗ.
Най - добре отиди при адвокат, защото понякога евтиното излиза скъпо. Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Можеш да влезнеш в сайта на агенция по вписвания и да прочетеш това, което те интересува. Пък после ще решиш как да действаш  Peace
Виж целия пост
# 9
Ако имаш повечко време за мотаене из институциите, ще си я регистрираш и сама. Ама е загуба на време според мен.
Виж целия пост
# 10
Ако имаш повечко време за мотаене из институциите, ще си я регистрираш и сама. Ама е загуба на време според мен.
В интерес на истината сега с тази агенция по вписванията е голямо чакане. Може изобщо да не минеш за един работен ден.
Виж целия пост
# 11
Минава се за три, четири часа............ но после се чака поне месец да излезне вписването  Thinking Съвсем скоро регистрирах фирма и си скъсах нервите ........ но все пак става и сам да се справи човек, стига да има сламки за попълването на документите. Не е толкова сложно  Peace
Виж целия пост
# 12
"Сламките" са най - лесната работа. Има интернет все пак, стига да знаеш къде да търсиш.
Но може би си права, зависи от деня, може и за 3-4 часа, може и един ден да не стигне. Peace
Виж целия пост
# 13
Момичета блгодаря на всички за бързите отговори  bouquet
Виж целия пост
# 14
Момичета блгодаря на всички за бързите отговори  bouquet
Късмет! Дано бързичко да си узакониш дейността. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия