Въпрос към мамите, които вече са си правили фетална морфология

  • 5 061
  • 41
Здравейте мами,
на мен все още ми предстои да правя фетална морфология (имам запазен час за другата седмица), а съм много любопитна да разбера какво бебенце нося  - момченце или момиченце.
Днес в нашия завод имаше профилактични прегледи  и докторите гледаха бебенцето ми на ехограф. Виждаше се как бебенцето рита с краченца  и бута с ръчички, а между крачката му се виждаше нещо, приличащо на две малки бобени зърна. Аз също ясно го видях, защото монитора беше обърнат срешу мен. Незнам какво се вижда при момиченцата и при момченцата. Доктора каза, че му прилича повече на момче. Кажете ми какво е по-вероятно според вас? newsm78
Каквото и да е бебето, вече много го обичаме, но искаме да знаем пола на малкото човече Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 1
Другата седмица ще разбереш със сигурност пола на бебо.
Дотогава ............в очакване от неизвестното.
Виж целия пост
# 2
Само може да гадаем Simple Smile
Пожелавам ти да е живо и здраво, пък каквото дойде.
Виж целия пост
# 3
Може да се виждат и устничките по този начин...но незнам аз имам само момичета и само това съм виждала Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Е, ще разбереш скоро какво е.
Виж целия пост
# 5
Пожелавам ти едно здраво бебе пък каквото такова пола не е от значение .Е всеки си има предпочитания ,но аз съм на мнение че е важно всичко да мина наред и да е здраво бебето пък каквото ще да е  Peace
Леко бременеене!
Виж целия пост
# 6
Потърпи още няколко дни и ще разбереш. Каквото и да е, желая ти едно прекрасно бебнце!
Виж целия пост
# 7
шанса да е момче или момиче е 50 на 50 Simple Smile аз до сега само момченца съм виждала де  Sunglasses  пък каквото и да е, важно е да е здраво и обичано  Hug
Виж целия пост
# 8
Потърпи още няколко дни и ще разбереш. Каквото и да е, желая ти едно прекрасно бебнце!

 Peace
Виж целия пост
# 9
Като ме гледаха преди няколко м. по-скоро се видяха две чертички отколкото зрънца и лекарката по това позна,че е девойка!
Пожелавам ти да е каквото искате и най-вече да е живо и здраво Peace!
Виж целия пост
# 10
В понеделник вечерта ще напиша какво е - ако доктора успее да го види хубаво Crazy, а иначе и аз се моля да е живо и здраво... Praynig! На мен лично ми заприлича на момче, защото "бобчетата" бяха доста издадени, но все пак може пък момиченце да е, знам ли докато са в коремите ни каква метаморфоза преминават newsm78 Laughing
Каката иска момиче, таткото - момче, едната баба - момиче, а другата момче и постоянно ме питат... ooooh!
След някой и друг месец, и аз ще пусна анкета за име, защото в къщи всички си харесваме различни имена...
Crazy family  Crazy Laughing
Виж целия пост
# 11
Никой не може да ти каже какво сте видели  newsm78.
Иначе само да вметна - тестисите не слизаха ли на място си чак към края на бременността?  newsm78 Върти ми се нещо след 30 г.с  Confused .
Така че не се навивай какво си видяла, за да не останеш разочарована  Wink. По-добре докторите да си гледат каквото трябва, а най-важното е бебето да е живо и здраво! Peace
п.с. Никога не успях да видя нищо когато бях бременна със сина ми (макар че уж ми показваха Embarassed), на малката обаче видях много хубаво дупето на триизмерен ултразвук.
Виж целия пост
# 12
На мен ми показаха едни доста добре изразени устнички. Но ако докторът не беше пояснил, че е девойка, главата си режех, че е мъж Laughing Каквото, такова, да ти е живо и здраво Hug
Виж целия пост
# 13
И двата пъти още в 4-я месец ми казаха пола на бебето.Първият път доктора все се шегуваше "Хич няма да е срамежливо твоето момченце-първо пишлето си показва " Joy Аз нищо не различавах  Wink
Виж целия пост
# 14
При мене казват че е момиченце. Трима различни лекари. Все ми показват как точно виждат пола(дори на ФМ) но аз така и нищо не успях да различа. Чак сега преди една седмица при последния преглед що годе различих срамните устни, но добре че ми ги показаха Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия