Боди лосион с блестящи частици

  • 41 462
  • 291
Много харесвам как стоят тези лосиони с фини блестящи частици, особено на морето когато има и тен. До сега не съм си купувала такъв и ми се иска да се сдобия с някой с аромат на ванилия, плодове или нещо друго свежо и лятно. Ако е хидратиращ или с някое друго полезно действие би било прекрасно  Blush
Виж целия пост
# 1
Аз съм ползвала на DOVE и не е лош.
Виж целия пост
# 2
Аз съм ползвала на DOVE и не е лош.
И аз .Даже е хубав.Но не е ароматен,камо ли с вкус на плодове. Wink
Виж целия пост
# 3
Аз съм ползвала на Дов, но честно казано не съм никак доволна - почти няма блясък, а аз си обичам като е гарга да е рошава. Навремето имаше един на Нивеа, но отдавна не съм го виждала никъде. Наскоро четох за някаква марка, която се продава по аптеките. Става въпрос за олио за тяло и коса, което придавало просто уникален блясък. Ако някой знае за какво говоря, моля да се включи с името на конкретната марка. Иначе аз лятото без блестящ лосион просто не излизам  Naughty
Виж целия пост
# 4
 На Нивеа има дискретен блясък. Последно си взех един на Лаура Вандини и съм доволна. Е, не са някакви едри парчоци а по-скоро елегантно доловим блясък. Доволна съм и от аромата му.

 Към някои марки парфюми има хубави лосиони с изявени блестящи частици. Бях ползвала преди доста време ама забравих точно на кой беше ooooh! Мисля на Ноа Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Аз съм ползвала на DOVE и не е лош.
И аз .Даже е хубав.Но не е ароматен,камо ли с вкус на плодове. Wink

И аз ползвам този на DOVE, от който съм много доволна, но не мирише на плодчета.
Виж целия пост
# 6
Аз съм ползвала на DOVE и не е лош.

Да, хубав е, много хидратиращ и с дискретни блестящи частици.
Виж целия пост
# 7
  Към някои марки парфюми има хубави лосиони с изявени блестящи частици. Бях ползвала преди доста време ама забравих точно на кой беше ooooh! Мисля на Ноа Rolling Eyes
Аз съм ползвала на Ескада, да не се излъжете да си вземете...
Виж целия пост
# 8
И аз съм ползвала този на DOVE, даже мисля пак да си го взема. Дискретни частици, на слънцето блести много приятно, мирише много нежно, аз усещам аромата цял ден, въпреки че не е силен и плодов. А и е евтин Wink
Виж целия пост
# 9
И от мен един глас за DOVE, има много приятен аромат и  дискретни блестящи частици, но не е плодов. Но аз, като цяло съм пристрастна към млеката и лосионите на тази марка. Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Саке и ориз на Ейвън ползвам
Виж целия пост
# 11
Venus- страхотен е  Peace Телесен цвят е и частиците са много фини, кожата става много красива.
И на Буржоа олио за тяло с блестящи частици, но то не е толкова хубаво като Венуса.
Виж целия пост
# 12
Аз съм ползвала на Дов, но честно казано не съм никак доволна - почти няма блясък, а аз си обичам като е гарга да е рошава. Навремето имаше един на Нивеа, но отдавна не съм го виждала никъде. Наскоро четох за някаква марка, която се продава по аптеките. Става въпрос за олио за тяло и коса, което придавало просто уникален блясък. Ако някой знае за какво говоря, моля да се включи с името на конкретната марка. Иначе аз лятото без блестящ лосион просто не излизам  Naughty

Скоро ми казаха за такъв продукт на Nuxe. Може би за него говориш и ти. Thinking
Виж целия пост
# 13
DOVE Peace, харесва ми, дори и зимата си го ползвах когато имаше къде да покажа блясък  Blush. Друг лосион с такива частици, за който знам че има страхотен ефект е SUPER MODEL by Victoria's Secret - Shimmering body lotion. Невероятен наистина и с уникален аромат, който не изчезва.
Виж целия пост
# 14
Имам на Yves Rocher един лосион за тяло, той има много блестящи частици. От серията Ода на любовта е. И не са от тези най-малките като в Dove, а доста си личат по кожата, особено ако има и тен Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия