Париж - Лидо или Мулен Руж?

  • 10 154
  • 18
Това ми е питането - кое е по-зрелищно, незабравимо и си заслужава?
Не мога да посетя и двете, затова се чудя за кое е по-добре да се дадат 100 Евро?
Виж целия пост
# 1
Asinka  Hug
определено Крейзи хорс  Flutter

ако трябва да избираш между Лидо и Мулен руж - нека да е Мулен Руж Peace

Програмата на Крейзи хорс обаче е най-най  Blush

Иначе Мулен Руж си е абсолютна класика  newsm19
Виж целия пост
# 2
Asinka  Hug
определено Крейзи хорс  Flutter

ако трябва да избираш между Лидо и Мулен руж - нека да е Мулен Руж Peace

Програмата на Крейзи хорс обаче е най-най  Blush

Иначе Мулен Руж си е абсолютна класика  newsm19
И аз съм за Крейзи Хорс.
Виж целия пост
# 3
Мъж ми е бил и в трите и Крейзи Хорс поставя на последно място.

Аз съм била само в Лидо и го предпочетох заради Champs Elysees- вечеря в ресторантче наблизо, шоу и питиенце в George V  Heart Eyes
Виж целия пост
# 4
И аз съм била само в Лидо и нямам база за сравнение с другите 2 кабарета, но спокойно мога да ти кажа да се откажете от Лидо и  да се колебаете м/у другите 2. Бяхме там преди 10-тина дни и спектакълът изобщо не беше впечатляващ. Почти съм сигурна, че това не е просто субективно мнение, защото на съседните маси около нас няколко дами заспаха, а още докато чакахме да влезем и да излезнат хората от предния спектакъл ни направи впечатление, че физиономиите им са доста унили, сякаш нищо особено не са видяли. Другото, което ми направи впечатление е, че за Мулен Руж изобщо нямаше билети за близките 3-4 дни, докато в Лидо билети си купихме веднага.
Доколкото разбрах, спектаклите ги сменят на всеки 2 години и явно в момента Лидо не са във вихъра си Wink
Виж целия пост
# 5
Мъж ми е бил и в трите и Крейзи Хорс поставя на последно място.

Аз съм била само в Лидо и го предпочетох заради Champs Elysees- вечеря в ресторантче наблизо, шоу и питиенце в George V  Heart Eyes

няма да споря  Peace
живяла съм 4 години във Франция, но за мен Кейзито е най-добро като шоу  Peace
Мулен руж - като усещане за история и тържественост  coolcool
Виж целия пост
# 6
Доколкото разбрах, спектаклите ги сменят на всеки 2 години и явно в момента Лидо не са във вихъра си Wink

Да, наистина се сменят и явно зависи на какъв спектакъл ще попаднеш. Но за първи път чувам някой да не му хареса кабаре в Париж, без значение кое  newsm78
Виж целия пост
# 7
Ей, честно казано очаквах Лидо, пък сега съвсем ме объркахте  Laughing Rolling Eyes
Ще гледам сега и за Крйзи Хорс и ще се чудя, че нямам време - става дума за петък или събота.
А дали вечеря в Лидо си струва или е по-добре ако отидем да е само за шоуто?
Виж целия пост
# 8
Доколкото разбрах, спектаклите ги сменят на всеки 2 години и явно в момента Лидо не са във вихъра си Wink

Да, наистина се сменят и явно зависи на какъв спектакъл ще попаднеш. Но за първи път чувам някой да не му хареса кабаре в Париж, без значение кое  newsm78
Дааа, и аз не очаквах подобно нещо, но е факт. А към предната ми публикация забравих да добавя, че доста хора си тръгнаха преди края на спектакъла....

За вечеря не знам, ние само пихме, че ни беше късно за вечеря, но както Пола е писала, до Лидо, на Champs Elysees има много приятни ресторантчета.
Виж целия пост
# 9
А дали вечеря в Лидо си струва или е по-добре ако отидем да е само за шоуто?

Вечерята не ме впечатли. Нищо особено - първо, второ и трето на фона на приятен оркестър в бели смокинги.
А за спектаклите, ако имаш време, виж в нет-а трябва да има мнения за тях.
Виж целия пост
# 10
Тропикана! Шегувам се разбира се - аз съм гледала Мулен Руж, но след посещението на Тропикана, направо ми бледнее.
http://gargova.multiply.com/video
Виж целия пост
# 11
Мерси за отзивите мацки!
Все пак отидохме в Лидо и не мога да кажа, че съжалявам. Бяхме с ранния спектакъл и вечеря ( тя естествено не струваше, но пък така си осигурихме идеални места).
Не мисля, че спектакълът беше скучен - доста неща се смениха за час и половина, а мацките бяха смесица от супер красавици и супер ( ГРОЗНИЧКИ С ХУБАВИ ТЕЛА). Единствено ме подразни теснотията на масичките, но явно това е цената на световната слава на френските кабарета. Не знам дали в Крейзи или в Мулен Руж е толкова сгъчкано newsm78
Междувременно прочетох, че мацките от Крейзи Хорс са във Виена за благотворителен бал в борба срещу СПИН, така че сигурно са останали с втория състав в Париж  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Еее, много се радвам че ви е харесало и че не съм успяла да те подведа:) Не, че сме капризни, но просто явно не сме случили на вечер. Пък и 4-5 дни преди това бяхме на мюзикъл в Лондон, което беше невероятно изживяване и може несъзнателно това да ни е вдигнало летвата, въпреки, че са съвсем различен тип изкуство Confused Просто аз само веднъж преди това бях ходила на кабаре и явно от Лидо очаквах повече Wink
Виж целия пост
# 13
Joana - еее, мюзикъл в Лондон със сигурност е нещо много специално. Яд ме е, че преди няколко години като бяхме там с мъжа ми не успях да го накарам ( или по-скоро нямаше хубави билети, а ние пък сме капризни да сме все на добро място) и не гледахме Чикаго  Cry Cry
Но мисля да поправя грешката следващия път  Laughing
Виж целия пост
# 14
Здравей.Снощи се прибрах от Париж и да кажа и аз- избирай Крейзи хорс.  Париж си  заслужава , ама много си заслужава
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия