по колко пъти на ден ходите до тоалетна в 6 месец?

  • 2 819
  • 33
Здравейте сладурани колко често ходите до тоалетна аз съм в 6 месец аи днес ходя през 5мин все едно не съм ходила 2 дена направо ще ми се пръсне мехура при вас как е
Виж целия пост
# 1
Няма страшно.Така е.Да не ти разправям в 9-тия за какво става на въпрос.Не можех да се наспивам,защото повече стоях в тоалетната,отколкото в леглото.
Виж целия пост
# 2
Oфф...а при мен  - тъкмо си свърша работата по малка нужда и докато си измивам ръцете, пак ми се ходеше... Shocked..
Виж целия пост
# 3
 ooooh!

Често ходех, през около 1/2 час.
Виж целия пост
# 4
аз ходя по 2 пъти на час... а то сега се почва... Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Няма да говоря от личен опит,но мога да кажа за една приятелка, която доста често се оплаква от ходене до тоалетнатапо малка нужда по време на бременност.Ставала по 5-6 пъти на нощ, но тя е в 9 месец почти, когато бебето притиска още повече мехура.Като цяло това е типичен бременен симптом и няма никакви поводи за притеснение, освен ако има някакви проблеми с изследванията на урина примерно.
Виж целия пост
# 6
При повечето е така Peace
Виж целия пост
# 7
разорих се на тоалетна хартия ....
Виж целия пост
# 8
Няма страшно.Така е.Да не ти разправям в 9-тия за какво става на въпрос.Не можех да се наспивам,защото повече стоях в тоалетната,отколкото в леглото.
вярно е  Peace
Виж целия пост
# 9
И аз ходих доста често,така е, ще ти мине като родиш! Wink
Виж целия пост
# 10
И аз ходих доста често,така е, ще ти мине като родиш! Wink
Peace
Виж целия пост
# 11
Таяка бях и аз...
Виж целия пост
# 12
често, много често, и все по-често ще става....
Но не съм ги броила  Mr. Green Peace
Виж целия пост
# 13
често, много често, и все по-често ще става....
Но не съм ги броила  Mr. Green Peace

И аз така... Embarassed
Виж целия пост
# 14
не съм ги броила, но беше доста честичко , и с напредването на бременноста ще ходиш още по-често
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия