по колко пъти на ден

  • 1 908
  • 39
Здравейте сладурани колко често ходите до тоалетна аз съм в 6 месец аи днес ходя през 5мин все едно не съм ходила 2 дена направо ще ми се пръсне мехура при вас как е
Виж целия пост
# 1
Здравейте сладурани колко често ходите до тоалетна 
Така е за съжаление опитай се да намалиш течностите яж сочни плодове и зеленчучци
Виж целия пост
# 2
И аз бях така  в началото и края на бременноста. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Много често-особено в последните месеци  Peace
Виж целия пост
# 4
Почти през цялата бременност бях така.
Виж целия пост
# 5
Много често-особено в последните месеци  Peace
Peace ...аз даже си и подпиквах  Blush
Виж целия пост
# 6
И аз бях така,но в последните месеци
Виж целия пост
# 7
Това правим всички, но по-добре да ходиш по-често, отколкото да не ходиш. А ако не си бременна дори отслабваш по този начин.
Виж целия пост
# 8
И аз бях така,ще видиш какво е на края Peace
Виж целия пост
# 9
Същата бях...
Виж целия пост
# 10


 Питай ме по колко пъти на денонощието съм извън тоалетната Rolling EyesМайка ми каза да си взема една възглавница и са спя там, вместо да проправям постоянно пътека.
Виж целия пост
# 11
и аз почти през цялото време ходех постоянно до тоалетна. а като се замисля че в работата тоалетната не беше на нашия етаж. че аз през цялото работно време май в асанъора висях. Wink а накрая вечер доста ставах.
Виж целия пост
# 12
От началото до края си бях така.Ако излезех на по-дълга разходка,бързах да се прибера(ако нямаше къде да отида).Някакъв кошмар беше.А последните месеци през ноща е най-ужасно.  Crazy
Виж целия пост
# 13
Много често  ходех и аз  Joy
Виж целия пост
# 14
Аз и без да съм бременна съм си голяма пикла, а какво остава като бях с голям корем. Направо не излизах от WC-то.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия