Неприятен дъх рано сутрин

  • 12 785
  • 91
Добро утро на всички (не)ранобудни  Grinning
поразтърсих се из форума ама не намерих нищо конкретно по въпроса с лошия дъх в устата след ставане (събуждане).
Като се събудя сутрин (или най-често след обяд  hahaha) и след първата ми мисъл за половинката се нарежда тази за ужасния дъх в устата ми  Sick аз се отвращавам, а си представям той горкият как ме трае  Sad мия си зъбките редовно, грижа се за хигиената ама...
кажете ми някой трик с преборването на тази ужасия  Praynig искам като се събудя и да нацелувам приятеля ми без да се притеснявам, че ще го отблъсна или отвратя  ooooh!

 Peace
Виж целия пост
# 1
Лошият дъх може да е от развален зъб или от проблеми със стомаха.
Виж целия пост
# 2
Лошият дъх може да е от развален зъб или от проблеми със стомаха.
Определено Peace
Не е без причина,по-добре потърси лекар и стоматолог.
Виж целия пост
# 3
Ако си на диета също може да ти се пови лош дъх
Виж целия пост
# 4
Лошият дъх може да е от развален зъб или от проблеми със стомаха.

Абсолютно  Peace или да има ямички във венците, в които да се задържа и разлага храна. 
Виж целия пост
# 5
Най-вероятно имаш зъбен камък или развален зъб,иди на зъболекър.
Виж целия пост
# 6
мммммммм не не  Naughty
не е от зъб или язвички и подобни  Blush
Виж целия пост
# 7
Може да е от цигари (ако пушиш)
При проблеми със стомаха също.
Виж целия пост
# 8
Ползваш ли конци и вода за жабурене/как се казваше тази вода? Rolling Eyes
При по-пикантна храна наистина може да е и от стомаха.
Може да е от налепи по езика и бузите.
Виж целия пост
# 9
На който не му мирише устата като се събуди, преди да си измие зъбите, според мен е извънземен.
Това си е естествено.
Затова - събуждаш се преди гаджето и със скок в банята да си миеш зъбките и езика!
А после иди го нацелувай.
Друг въпрос е той как намирисва сутин! Mr. Green

Аз лично мисля, че тъй като и двамата си миришете сутрин преди ставане, няма какво да се превземате!
Виж целия пост
# 10
На който не му мирише устата като се събуди, преди да си измие зъбите, според мен е извънземен.


Разбира се. Дори и при децата е така.
Виж целия пост
# 11
На който не му мирише устата като се събуди, преди да си измие зъбите, според мен е извънземен.
Това си е естествено.
Затова - събуждаш се преди гаджето и със скок в банята да си миеш зъбките и езика!
А после иди го нацелувай.
Друг въпрос е той как намирисва сутин! Mr. Green

Аз лично мисля, че тъй като и двамата си миришете сутрин преди ставане, няма какво да се превземате!
Peace
Виж целия пост
# 12
На който не му мирише устата като се събуди, преди да си измие зъбите, според мен е извънземен.
Това си е естествено.
Затова - събуждаш се преди гаджето и със скок в банята да си миеш зъбките и езика!
А после иди го нацелувай.
Друг въпрос е той как намирисва сутин! Mr. Green

Аз лично мисля, че тъй като и двамата си миришете сутрин преди ставане, няма какво да се превземате!

Естествено  Peace Наистина надали има човек,който като се събуди да е толкова свеж,че да може да излезе и без да си измие зъбите и да ухае на теменужка  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
На който не му мирише устата като се събуди, преди да си измие зъбите, според мен е извънземен.
Това си е естествено.
Затова - събуждаш се преди гаджето и със скок в банята да си миеш зъбките и езика!
А после иди го нацелувай.
Друг въпрос е той как намирисва сутин! Mr. Green

Аз лично мисля, че тъй като и двамата си миришете сутрин преди ставане, няма какво да се превземате!

Естествено  Peace Наистина надали има човек,който като се събуди да е толкова свеж,че да може да излезе и без да си измие зъбите и да ухае на теменужка  Mr. Green

Хе-хееее,на теменужка  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

И аз съм съгласна с тези постове  Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 14
Авторката може само да се радва че не му мирише след баня Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия