Кои теми са тъпи?

  • 3 505
  • 81
Дали можем да го дефинираме? Спомням си, че когато и аз бях новак заклеймявах доста като такива. Сега обаче нищо не ми прави впечатление, знам, че тук сме много различни, всеки с нивото, проблемите и емоциите си. Това, че не съм на вълна махане на нощния памперс например значи ли , че темата е тъпа?  За темите ми е въпроса, не за коментарите..

А, сега се сетих, че все пак има една тъпня, която все още ме впечатлява - тази със шапчицата. Ама не самата тема, коментарите, коментаритее..  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
"Тъпото", минзухар, е субективно понятие. Умното също.
Виж целия пост
# 2
 Аз съм пускала няколко тъпи теми и то  със съзнанието, че са тъпи - Дали да си сложа силикон или да си купя кола - тази тема днес я споменавам за втори път . Тъпа, но показателна.  Grinning
Виж целия пост
# 3
При 79000 потребители, от които поне половината са активни, няма как да не срещнем всякакви теми. Ако на мен ми е тъп вопъла срещу пъпка на носа, на друг може да му е тъпо моето питане как се справяте с разпиляните играчки из къщата.
Няма защо да крия, има теми, които ме изумяват. Има и такива, които само ме усмихват.
Виж целия пост
# 4
Тъпи са ми темите, чиито автор очаква Форумът да вземе решение вместо него, независимо по какъв въпрос.
Виж целия пост
# 5
Тъпи са ми темите, чиито автор очаква Форумът да вземе решение вместо него, независимо по какъв въпрос.
Форумът е сила! Party
П.П. Който иска "остра" тема, що не си я пусне?  newsm78
Виж целия пост
# 6
П.П. Който иска "остра" тема, що не си я пусне?  newsm78

Мъжът ви "наострен ли ви е"? - петъчна
Остротата в отношенията снаха - свекърва - периодика в ДиС
Бръкнах си в окото с остър молив. Ще ми излязат ли бръчки? - житие и страдания на КМ
"Остър" стомах преди раждане. Да спра ли вече цигарите? - терзания на бъдеща майка
Остър завой със 120км/ч - конкурс кой е по-по-най в Татковци
Острилка за първи клас!!!!!!!!!!!!!!! - треска на 14 септември в Нашите деца
Остра кука 8-ми номер. Къде? - В Хоби, питам аз
Виж целия пост
# 7
Тъпи са ми темите, чиито автор очаква Форумът да вземе решение вместо него, независимо по какъв въпрос.

Точно това ме накара да пусна питането.  Защо стари форумки, врели и кипели не спират да се впечатляват от това, че тук пишат толкова различни хора, защото тъпото обикновено  е това, което е различно от нашето..дано ме разбрахте.

Виж целия пост
# 8
Тъпи са ми темите, чиито автор очаква Форумът да вземе решение вместо него, независимо по какъв въпрос.

И на мен. Изумява ме понякога неумението да се взимат елементарни решения, особено пък ако са свързани с междуличностни отношения - "Как да поискам секс от съпруга си?"  #Crazy Предполага се, че хиляди непознати хора могат да ти дадат адекватен съвет, а ти - който познаваш човека до себе си, не знаеш...
Също така разните "На колко години направихте еди какво си..." или "Покажете си..."

Макар че понякога именно "тъпите" теми ме разсмиват.
Виж целия пост
# 9
 Защо стари форумки, врели и кипели не спират да се впечатляват от това, че тук пишат толкова различни хора, защото тъпото обикновено  е това, което е различно от нашето

По-силно е от нас  Laughing
Виж целия пост
# 10
 newsm78 Чини ми се, темите на другите...
Този път ще успеем ли да минем без дефиниция на "тъп"? А може би и на "тема"?
Виж целия пост
# 11
[
Мъжът ви "наострен ли ви е"? - петъчна
Остротата в отношенията снаха - свекърва - периодика в ДиС
Бръкнах си в окото с остър молив. Ще ми излязат ли бръчки? - житие и страдания на КМ
"Остър" стомах преди раждане. Да спра ли вече цигарите? - терзания на бъдеща майка
Остър завой със 120км/ч - конкурс кой е по-по-най в Татковци
Острилка за първи клас!!!!!!!!!!!!!!! - треска на 14 септември в Нашите деца
Остра кука 8-ми номер. Къде? - В Хоби, питам аз



Добавям темати за шапчиците вкъщи и дилемата за имената
Виж целия пост
# 12
Да бе, и аз като я пусках тая тема  си давах сметка колко е тъпа ама ей на.. Laughing
Виж целия пост
# 13
Какво й е на темата с шапчиците?
Виж целия пост
# 14
може би това,че никой не си показва шапчиците там newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия