Какво е наказанието, ако караш кола без документи?

  • 6 486
  • 12
Днес мъжа е отнесъл талона със себе си, а просто ТРЯБВА да ползвам колата. Имам шофоьрска книжка, тя си е в мен, но всичко друго го няма. Някой знае ли какво е наказанието? Могат ли да ме арестуват барабар с детето и колата? Ако взема големия талон? Колко е глобата? newsm78
Виж целия пост
# 1
ей сеага ще питам и ще пиша
Виж целия пост
# 2
Само талона ли го няма , или всичко  Rolling Eyes
Мъжа ми каза ,ч е е по 10 лева на документ , ако е само талона е 10 лева , ако всички документи на колата пак по 10 лева Rolling Eyes
Дано съм ти помогнала Hug
Виж целия пост
# 3
Ами талона, застраховката, талона за годишен преглед... То друго май няма.....
Т.е. всичко го няма Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Нищо няма да ти направят с детето и корема, вервай ми, била съм в тази ситуация.
Виж целия пост
# 5
Ами талона, застраховката, талона за годишен преглед... То друго май няма.....
Т.е. всичко го няма Simple Smile

Значи ги смятай по 10 лева  Sunglasses Надявам се да не те спрът , а дори и да стане , да те пуснат , само да не са заядливи , късмет Hug
Виж целия пост
# 6
Пффффф, дано, щото до Пловдив са 50км...... и ако ме спипат и арестуват......ще настане рев Simple Smile Иначе ЗНАМ, че съм в нарушение, и ако има глоба ще си я платя без копче да кажа, ама не искам да ме прибират с детето.
Виж целия пост
# 7
Пффффф, дано, щото до Пловдив са 50км...... и ако ме спипат и арестуват......ще настане рев Simple Smile Иначе ЗНАМ, че съм в нарушение, и ако има глоба ще си я платя без копче да кажа, ама не искам да ме прибират с детето.

Няма да те арестуват бре  Crazy Те ако арестиуваха просто ей така за такива дребни нарушения трябва да няма шофьори  Sunglasses
А и нямат право да те арестуват , а само да те задържът , но то е за други работи , това е дребно нещо Hug
Виж целия пост
# 8
Карай човешки и няма да те спрат.
Виж целия пост
# 9
ама не искам да ме прибират с детето.

Никой никъде няма да те прибира. Ако те спрат все пак, търкулни някоя и друга сълза  Wink
Стискам палци всичко да е о,к  thumbsup
Виж целия пост
# 10
Карай човешки и няма да те спрат.
Принципно е това, защото за да те спрат, значи си направила някакво нарушение, поне така бях чела по едно време, ама те нали постоянно ги менят нещата. Мен от 6 години не са ме спирали изобщо, а преди това минах на едно жълто-оранжево на пешеходен сфетофар.... :blush
А бях вече с големия корем, и полицаят махна с ръка и каза "заминавай" Mr. Green

Ама ако ще се притесняваш толкова по-добре си остани вкъщи, че знаеш ли къде как ще се притесниш ако те спрат.
Виж целия пост
# 11
Вземи си големия талон, и ако те спрат обясни ситуацията. И полицаите са хора, ще разберат. Безпроблемно шофиране  Peace
Виж целия пост
# 12
Вземай големия талон и това е, за прегледа и застраховката има лепки на стъклото също така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия