Помощ за PVC дограма

  • 7 853
  • 20
Здравейте,

Изчетох повечето теми за дограма във форума и малко се пообърках. Направих списък с фирмите с негатвни отзиви и положителни. Обадих се в ЕВРОАЛ, за които четох само положителни отзиви, но от там ми се обади девойка, която каза, че не може да ми е полезна за процедурата / била нова/ да се обадя на управителя. Това ме озадачи дали въобще мога да разчитам на тях. Имам нужда от PVC дограма с цвят дърво и моля за съвет от къде да я поръчам. Моля помогнете
Благодаря предварително
Виж целия пост
# 1
 Кой град? Коя държава? Сподели.
Виж целия пост
# 2
Съжалявам за пропуска. За София ме интересува за 2 прозореца и три балконски врати
Виж целия пост
# 3
ВЕКА. Наистина немска. Не турско-немска.
Виж целия пост
# 4
И от мен един глас за Века - петкамерна . Препоръчвам ти фирма Мултитекс - доказано качество Peace
Виж целия пост
# 5
6-камерна на Gealan от Евростил 
Виж целия пост
# 6
ЕВроал работят VEKA обаче колежката защо така ти е отговорила непрофесионално незнам.
Виж целия пост
# 7
Колегите продължават да ме навиват за Ролпласт. Някой от тях са ползвали услугите ими и са доволни, но аз се ужасих от негативните мнения във форума
Виж целия пост
# 8
И ние сме с Рехау 5 камерна  Peace
Виж целия пост
# 9
Привет,
с интерес следя развитието по темата - на мен ми предстои смяна на дограма и май сме си избрали, но пък знае ли човек... Може да предложите нещо по-интересно  Grinning
Виж целия пост
# 10
Какво разбираш под по интересно?
Виж целия пост
# 11
Някой знае ли каква е разликата между РЕХАУ и ВЕКА , като качества
Виж целия пост
# 12
Аз слагах миналия месец 5 кемерна Трокал на Ролпласт.Не знам за София но в Пловдив бяха изключително коректни ,аз също изчетох негативите във форума но приятелка ми каза че е останала много доволна от тях и на нея се доверих и не сбърках. Така че много си зависи от конкретния дистрибутор-нашия се оказа изключително коректен като цена и срок
Виж целия пост
# 13
Аз също си сложих Трокал и съм много доволна от фирмата /тя е от Самоков/. Дори все още не съм им платила, защото нямах време да отида до банката. Работиха коректно и чисто, имам само забележки към комарницице.
mdonkova, на вас на каква цена ви излезе?
Виж целия пост
# 14
ами изчислиха я според размерите и според това дали са отваряеми - не се изчислява на квадратен метър доколкото знам а дойдоха взеха мерките и дадоха оферта 1645лв ми излезе
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия