дайте ми съвет

  • 803
  • 7
Здравейте започвам направа по темата.Опитваме за бебе повече от 3 години но не се получава.Ето какво сме направили досега;спермограма идеална;цветна снимка идеална;изследвания на пролактин и тестостерон ето какви са резултатите;пролактин 19.52 /1.39-24.20/ ;тестостерон 1.03 /0.05-0.78/.Носих резултатите при две гениколожки и получих две различни мнения.Едното е че е леко завишен и ми изписа диане за 3 месеца.А другата каза че не е страшно било нормално и че това било моментно като се има предвид че цикала ми преди изследванията ми беше по оскаден.А аз незнам на коя да се доверя дайте ми савет.
Виж целия пост
# 1
3 години са доста време. Насочете се към клиникина по стерилитет. За хормоните най добре се об.рнете към добът ендокринолог, а не към гинеколог. Спермограмата съЩо трябва да е направена в клиника по стерилитет. Хормоните са много повече от пролактин и тестостерон, нека ти ги наzначи лекар.

Виж и таzи тема

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=29275.0
Виж целия пост
# 2
Фоликулометрия, правила ли си?
Виж целия пост
# 3
Обърни се към специализирана клиника. Там ще направиш всички необходими изследвания и ще се срещнеш с подходящ лекар.
Виж целия пост
# 4
И тук да го кажа, най-добре се обърни към специалист по стерилитет. Ти хубаво си правила изследвания, но ние сме лекари и не можем да ти кажем кое е правилно и кое  не. Аз така от лекар на лекар и изгубих няколко години в тичане и некомпетентни мнения.

Ако си от София, тук има няколко добри клиники. Успех.
Виж целия пост
# 5
аз също имам проблем от известно време, може би година и половина не мога да забременея. Опитите невинаги през това време са били толкова чести, но все пак ми се вижда мно-о-о-ого време да не се получава. Имам раничка по принцип, за която гинеколога ми казва, че не е причина за незабременяване. Миналия месец ми я маза със Сулкожин, за да не я гори и след този цикъл трябва да съм на преглед. Всеки месец започва с разочарование и после нова надежда, но накрая пак е разочарованието от неуспешните опити. Дайте ми съвет откъде да започна с по-сериозните изследвания, защото трябва вече да се обърнем по-сериозно към лекарска помо и двамата с мъжа ми. И двамата сме на 27.
Виж целия пост
# 6
Забравих да кажа 4е след цветната снимка ми прави стимулация с клостилбегит от 5 до 9 ден и прегнилна 14 ден следе6е ме със вагинален видеозон и каза 4е имам 2 фоликула единиа е 19 а другия 15 би ми прегнила и пак ни6о.А бихте ли ми дали някакав саит за клиники в Пловдив мнениа за тях ,обуркана съм ве4е 6е търся специалист,даите ме съвет към кои лекар в пловдив или коя клиника
Виж целия пост
# 7
viktoria@, първо направете нова спермограма в клиника по стерилитет, прочети темата, която Миле ти е постнала по-горе, пусни си репродуктивни хормони, не само пролактин и тестостерон Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия