Падане?

  • 2 814
  • 26
Какво се следеше след като е паднало детето?
Малък след обяд падна от леглото - на дупе, леко се подпря на масата, даже не се и разплака.
Но все пак, ще съм благодарна ако ми кажете какви симптоми да следя.
Благодаря Hug
Виж целия пост
# 1
Кръв от ушите, главозамайване, успиване, повръщане - всичките са симптоми на мозъчно сътресение, но това, ако е паднал и си е ударил главата.
Виж целия пост
# 2
Дали повръща, дали се унася...Друго не се сещам.
Виж целия пост
# 3
Благодаря за бързите отговори.
Преди малко повърна, но го бях слагала по корем точно преди това (на 5м е)
Виж целия пост
# 4
Кръв от ушите, главозамайване, успиване, повръщане - всичките са симптоми на мозъчно сътресение, но това, ако е паднал и си е ударил главата.
И аз знам,че това е при падане на глава.Мисля,че като е паднал по дупе нищо няма да му има
Виж целия пост
# 5
И аз мисля, че след като е паднал по дупе не е проблем. Стига да не си е чукнал главичката някъде  Grinning.
Виж целия пост
# 6
Минало е вече доста време, явно сте добре.
Щом е детето е паднало по дупе, няма страшно. Още доста пъти ще пада по дупе Simple Smile По-страшно е ако си удари главата.
И моята Дияна на 5м падна от нашето легло и си удари челото. Но всичко мина без проблем.
Виж целия пост
# 7
И аз си мисля , че щом е паднал по дупе - нищо следва да му няма , но за напред пазете много главичката  Peace
Виж целия пост
# 8
честито сефте Mr. Green и нашето беше на 5м. Mr. Green
Виж целия пост
# 9
честито сефте Mr. Green и нашето беше на 5м. Mr. Green
hahaha Joy Joy Joyтова ме разсмя от сърце.
Да наистина, нямаме никакви от изброените симптоми.
Благодаря на всички Ви, че се отзовахте така светкавично Hug
Виж целия пост
# 10
Щом е по дупе, нищо му няма.
Нашето първо падане беше от спалнята , как така и не разбрах, не знаех, че може да се обръща и го оставих по средата и отидох в другата стая за 1-2 мин, докато му приготвя млякото и само дочух рев.Като отидох вече беше на земята.
Виж целия пост
# 11
Габи също падна за 1-ви път на 5 месеца. Явно тогава им е времето на повечето въртящи се бебоци! Joy
Тя се размина с червен нос. Confused
Виж целия пост
# 12
Кръв от ушите, главозамайване, успиване, повръщане - всичките са симптоми на мозъчно сътресение, но това, ако е паднал и си е ударил главата.

 Peace
Във вашия случай виж за синини по дупето...   bouquet
Виж целия пост
# 13
Травмата е по скоро за майката и таткото, особенно щом е тупнало по дупе. Ние с мъжо щяхме да се побъркаме при първото падане на девойката, май около шестия месец беше.  newsm78

При второто падане бях сама - ревах сигурно час след като малката вече беше заспала - травмиращо преживяване.
Виж целия пост
# 14
щом не е ударена главата и не е плакъл-няма страшно,голямата беше такава дивотия-ве4но беше синя
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия