Моля Ви препоръчайте ми добър гинеколог от Света София

  • 14 387
  • 19
Здравейте, от една година се опитвам да забременея. Според моята лекарка нямам овулация, въпреки че хормоните ми са добре. Последните 6 месеца пих лекарство за стимулиране на овулацията, няма ефект температурата ми не се покачва. Поисках от нея да ми направи изследвания, но тя препоръча за да не ме бави направо да се прегледам в болница Света София или пък в Шейново. Моля препоръчайте ми гинеколог и ендокринолог в някоя от тези болници и телефони на които мога да се запиша.
Предварително благодаря на всички.
Виж целия пост
# 1
Аз се отбивам само да пожеля успех!
Моята док е от тази болница д-р Колева, но тя се занимава предимно с патологична бременност и затова не знам дали е подходяща.
Още един път дано скоро имаш с какво да се похвалиш Praynig
Виж целия пост
# 2
Насочи се към клиника занимаваща се със стерилитет Peace
Виж целия пост
# 3
Насочи се към клиника занимаваща се със стерилитет Peace
Peace
Успех!
Виж целия пост
# 4
Ако знаете добър лекар, който не е от тази болница препоръайте ми. Посочила съм тези болници, защото лекарката тях ми препоръча. Искам да си направя преглед и изследвания.
Благодаря на всички.
Виж целия пост
# 5
Ако става въпрос за 1АГ Св. София в кв.Разсадника, с две ръце препоръчвам д-р. Семерджиева.  Peace
Иначе аз ходя при д-р Владимиров и съм много доволна от него.  Peace
Виж целия пост
# 6
Става въпрос за бившата Тина Киркова.
Виж целия пост
# 7
Става въпрос за бившата Тина Киркова.
да и аз затам говоря  Peace
Виж целия пост
# 8
Здравей,
Аз пред няколко дни бях на преглед там при д-р Диана Николова. Препоръчаха ми я, изглежда много мил човек и според други хора е и добър специалист, но аз не мога да преценя и да давам квалификации. Отидох точно за проследяване на овулация, но като видях какво е там и като висях 2 часа да я чакам, защото там имат спешни случаи и това, че имаш час почти нищо не значи (нормално в болница) прецених, че по-добре да се насоча към частна клиника по стерилитет. (разликата в цените не е голяма, доколкото се ориентирам). Така че и аз сега се оринетирам къде да ходя от следващия цикъл...
Това е моя скромен опит от Тина Киркова. Дано ти бях полезна с малкото инфо.
Желая ти успех и дано скоро мечтата ти се сбъдне bouquet
Виж целия пост
# 9
Добър гинеколог е д-р Стаменов! В бившата Тина Киркова са пълни шарлатани и некадърници.
Обиколила съм всички болници в София в продължение на 15г.Ако искаш да не те осакатят и да си свършиш добре работата бягай далеч от там.
Виж целия пост
# 10
Стерилитет се лекува в клиника по стерилитет. Не разчитай на Т. Киркова, там не са добри в тази област.
Виж целия пост
# 11
здравейте,
вчера бях на преглед в Тина Киркова при д-р Шишенкова. След като ме прегледа каза че външно нищо ми няма, но трябва да ме се направят изследвания - хормони и някаква снимка (не запомних каква беше) и ми каза да отида при д-р Таня Янакиева в Медицински център София 2000. Моля ви дайте мнение за тази докторка. А знаете ли какви са цените там на изследванията.
Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 12
Аз на Шишенкова не бих се доверила, от колеги знам, че не става.
Виж целия пост
# 13
rosi1, ако държиш да си в Тина Киркова потърси в отделението по стерилитет д-р Диана Николова Peace
Виж целия пост
# 14
Тина Киркова и Шейново са болници, в които се раждат бебета, но не са добри в лечението на стерилитет. Аз си изгубих една много ценна година точно от ходене в родилни клиники!

Пробвай в клиника по стерилитет.  Клиника Щерев е срещу Тина Киркова, но има и други добри - Надежда, на Владимиров клиниката,. Избери си и си запиши час за първоначален преглед.
Лекарката, за която конкретно питаш не я познавам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия