Ослепителна усмивка

  • 8 748
  • 46
Освен пастата, за да е ослепителна усмивката помага и водата за уста.  newsm47 Каква вода за жабурене използвате? Пробвах на Астера, Биодент с прополис и със смрадлика и още един , който сега не мога да си спомня newsm78 Мисля, че ми трябва една идея по-силен, за да доизбеля зъбите си. Споделете как е при вас? Как поддържате красива усмивката си?
Виж целия пост
# 1
Аз използвам Астера,много съм доволна! Wink
Виж целия пост
# 2
Мама си прави страхотна усмивка със сода бикарбонат  Peace Ослепителна е.

Но на мен направо ми се  Sick от нея.
Виж целия пост
# 3
От водите ползвам Елудрил и Лакалут, като препоръчвам първата, много съм доволна.
Виж целия пост
# 4
Аз се жабуря само с Листерин.
Виж целия пост
# 5
Dentaprotect  Peace
 
Виж целия пост
# 6
Аз използвам Астера,много съм доволна! Wink
и аз  Peace
Виж целия пост
# 7
От водите ползвам Елудрил и Лакалут, като препоръчвам първата, много съм доволна.


Само да вметна, че Елудрил не трябва да се ползва продължително време, защото съдържа хлорхексидин.
Не че аз самата знам какво е хлорхексидин-а, но зъболекарят ми изрично ме предупреди след 2 седмици употреба да спра с Елудрила и да премина на вода без хлорхексидин.

П.С. Лакалут май също има вариант с хлорхексидин.
Виж целия пост
# 8
И аз съм използвала Астера.... доволна съм.. сега мисля да взема някаква друга  newsm78 ще следя какво пишете  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Elgidium - синята, тя едновременно антиплака и избелваща.
Виж целия пост
# 10
Colgate
Виж целия пост
# 11
Вече е време да си купя и аз. Все ги отминавам тези щандове. Flutter
Виж целия пост
# 12
Listerine- зелена. Като свърша с тази имам синя. И Лакалут е добра, Gum също.
За хлорхексидина и моята зъболекарка ми каза. Водел до пожълтяване при продължителна употреба.
Виж целия пост
# 13
Ако става въпрос за тези mouthwash, пробвах веднъж май на astera и имаше УЖАСЕН вкус. Sick
Виж целия пост
# 14
Listerine- зелена. Като свърша с тази имам синя. И Лакалут е добра, Gum също.
За хлорхексидина и моята зъболекарка ми каза. Водел до пожълтяване при продължителна употреба.

И аз на Лакалут, но това за хлорхексидина добре ,че го разбрах Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия