мога ли да си направя теста surecheck преди да чакам менструация

  • 22 174
  • 27
момиченца красиви, Heart Eyes
мога ли да си направя теста surecheck и да не чакам менструация?
направо нямям някак си търпение Simple Smile
и осте един въпрос.Мога ли сега да си направя теста 3а бременност (sure check),пила съм една бира?
Или да и3чакам до утре да мога по спокойно да видя лентичките? newsm78 Very Happy
Виж целия пост
# 1
Теоритично можеш да си направиш тест, друг е въпроса дали той ще отчете евентуална  бременност .Най-добре изчакай поне 1-2 дни закъснение .Знам, че е трудно и нямаш търпение, но според мен преди да имаш закъснение, няма смисъл от тестове !  Peace
Виж целия пост
# 2
Търпение трябва Wink
Изчакай според мен.
Успех.
Виж целия пост
# 3
Според мен трябва да изчакаш поне 2-3 дни закъснение.Аз в деня на М съм го правила бил ми -, и при 3-4 закъснение също.Има едни тестове за ранна бременост  ПРесто, но чувам, че момичетата не са доволни.Дано се сбъдне това, което искаш.  bouquetМного сте нетърпеливи тук, девойки Mr. Greenако аз попитам дали си направя тест сега, а чакам М на 25, сигурно ще ме изядят с парцалите Crazy.търпение му е майката и да се похвалиш. Hug
Виж целия пост
# 4
Тест се прави при поне един ден закъснение с първа сутрешна урина!
Виж целия пост
# 5
Почти няма смисъл да го правиш преди да имаш поне един ден закъснение. По-рано едва ли ще отчете... Ако си толкова нетърпелива, защо не си направиш кръвен тест?
Виж целия пост
# 6
За правенето може по всяко време Laughing , но за точен резултат на поне първия ден закъснение( по добре даже е 3 ден закъснение)
Късмет
Виж целия пост
# 7
За правенето може по всяко време Laughing , но за точен резултат на поне първия ден закъснение( по добре даже е 3 ден закъснение)
Късмет

да не говорим че понякога дори и след закъснение и бременност пак се появява само една черта...
пожелавам ти скоро да видиш   EFP личи си колко много го искаш
Виж целия пост
# 8
Определено, тук момичетата като по-големи специалист ти казват, че е хубаво да има закъснение. И наистина е по-добре да се прави сутрин и то не след бира, не че тя ще повлияе, но все пак.

Успех
Виж целия пост
# 9
Може 3 дни преди датата ти за цикъла. Ако си бременна и го направиш сутринта с първата урина е възможно да отчете (но може и да не отчете, да не се разочароваш.). Направи си, щом нямаш търпение. Дано да си  Hug
Виж целия пост
# 10
Може 3 дни преди датата ти за цикъла. Ако си бременна и го направиш сутринта с първата урина е възможно да отчете (но може и да не отчете, да не се разочароваш.). Направи си, щом нямаш търпение. Дано да си  Hug

  Peace
 Моя тест ми отчете 4 дена преди М  Wink
Виж целия пост
# 11
А колко дни преди М си? Thinking
Виж целия пост
# 12
Тест се прави при поне един ден закъснение с първа сутрешна урина!

 Peace
Виж целия пост
# 13
оо,чак на 27 май го очаквам Laughing
сте и3чакам,ре6их така днес..............................................но може утре пак да искам да се тестувам Grinning Grinning Laughing Mr. Green
Виж целия пост
# 14
оо,чак на 27 май го очаквам Laughing
сте и3чакам,ре6их така днес..............................................но може утре пак да искам да се тестувам Grinning Grinning Laughing Mr. Green

Много ти е рано имаш още 12 дни до тогава Rolling Eyes и 10 тест да направиш все "-" ще са Thinking Между другото на колко години си???
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия