Вили "Сенатор " (бившите вили "Сезони") в Цигов Чарк?

  • 7 254
  • 10
Интересуват ме впечатления за тези вили ? Скоро якой ходил ли е там и дали наистина информацията дадена в сайта отговаря на истината ? http://www.rezervaciq.com/hotel_sezoni_gallery_0.html

Ние сме 4 семейства , всяко с по 1 дете и решихме тази година да почиваме в Родопите , а Цигов чарк ни се струва добра дестинация . Но предвид това , че децата са малки / най-голямото е на 4 г. / не можем да си позволим да тръгнем "на сляпо " ! Naughty
 
Ако някой може да ми препоръча и др. подобни самостоятелни къщи , ще съм благодарна ! Hug
Виж целия пост
# 1
Информацията общо-взето е точна, вилите са много хубави. Според мен обаче има 1 съществен недостатък за пребиваване с малки деца- местоположението. Отпред е пътят долепен плътно, а не както изглежда пространствено на снимките, а отзад със силен наклон е гора, няма къде да се пускат хлапетата да търчат. Ако се бебета е ОК, ама за тичащи не е добра идея.
Виж целия пост
# 2
jul, a как стои въпроса с храната? Освен тази механа има ли къде да се обядва наоколо?
Виж целия пост
# 3
Ами в тази механа можеш да си приготвяш. Иначе кръчмички и ресторанти наблизо няма - в смисъл на няколко минути с кола (5-6 км може би newsm78) стигаш до заведения, ама не е удобно примерно всеки ден за ядене да трябва да се транспортираш донякъде, особено, ако си с малки деца. Заведенията са в онази част на язовира, където са и повечето хотели и е нещо като център, или пък в Батак.
Виж целия пост
# 4
jul благодаря ти за информацията !  bouquet
Но ние продължаваме да търсим нещо подходящо в региона , ако се сетиш моля те пиши защото сме в задънена улица.  ooooh!
Виж целия пост
# 5
Ами какво търсите- на Цигов чарк точно или в Родопите по принцип, вили/бунгала или хотел, с/без храна, хора да има ли или дивотия Mr. Green За мястото за тичане-разбрах Laughing
Ако е точно на язовир Батак виж това http://www.dunoto.net/index.html - тази година не сме ходили, но миналата беше много добре. Освен това се намира откъм стената на язовира, извън гмежта на "оборотната" му страна, която според мен стана ужасна със строежи, хора, шум и коли.
Виж целия пост
# 6
Тази година избрахме да ходим някъде в Родопите . А за района на Батак ни хареса затова защото има много места които можем да посетим заедно с малчовците . Т. е. разбирай , че все още тъсим цивилизация , децата са много малки за дивотия . А моята дъщеря е най-малка и макар че отдавна ходи , основното ни средство за придвижване е количката ! Rolling Eyes

Търсим си самостоятелна вила , с 4 спални / по възможност със санитарен възел , но не е задължително / и обособена кухня за самостоятелно готвене Naughty . Понеже искаме да  постоим 10 дни , никак няма да ни излязат сметките ако трябва сутрин , обед и вечер да се храним в заведение .  Crazy

Вариант е и Рибарица , но пък миналата година бяхме в Троян . Много ни се иска да сме на по - висока надморса височина !

Приемам всякакви предложения ! Hug
Виж целия пост
# 7
Ами от това, което си написала, според мен на Батак е пододящо само "Дъното". Другите....абе или са в строежите и прахоляка, или нещо друго им куца. Разглеждала ли си яз.Доспат? Откъм Доспат вилите са основно ведомствени и трудни за вреждане, там има читави хотелчета. Виж откъм Сърница, само пътят е малко счупен Tired  http://www.sarnitsa.bg/index.php?option=com_content&task=vie … =17&Itemid=32
Виж целия пост
# 8
Благодаря,  ще погледна !  bouquet
Виж целия пост
# 9
На Цигов чарк има доста подходящи места за семеен туризъм. 
Вече им и няколко затворени комплекса, идеални за търчащи деца  Simple Smile
Вила "Катеричка" също е подходяща за Вас. Има тези условия , които търсите. Ние бяхме там преди 2-3 години с 3 хлапета на възраст - 2-5 години и останах доволна.
Ето тук има събрана почти всичката налична информация http://cigovchark.start.bg
Виж целия пост
# 10
Аз съм била.. Страхотно е,а и домакините са много любезни. Всичко е новичко и чисто.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия