О,чудо!Всяко дете минава сутрин на преглед

  • 2 686
  • 51
От 3 дни имаме нова мед.сестра в градината и всяка сутрин се прави преглед на всяко едно дете.Гърло,нос,коса за въшки и коремчето предполагам за шарки newsm78
Дано сега намалеят болните деца в градината и практиката да се водят със сополи и кошлици
Виж целия пост
# 1
И в нашата градина е така! Мисля, че е целесъобразна и добра практика. Нерядко са връщали деца с ангини и сополи и в следствие на това (всъщност не знам дали това е причината  Thinking) моите деца боледуват много рядко да чукам на дърво
Виж целия пост
# 2
дай Боже повече такива мед. сестри, чоча  Hug
Аз сутрин в нашето ОДЗ виждам почти целия персонал на вх. врата, но не и сестра.
Виж целия пост
# 3
Записвам се в темата. Ще я нагледам как върви след месец- дали г-жата ще е на работа още и като как ще я върши тогава. Успех желая, де!
Виж целия пост
# 4
И за мен би било интересно да проследя тази тема.
Виж целия пост
# 5
И за мен би било интересно да проследя тази тема.
и на мен  Peace
Виж целия пост
# 6
Дано само не е "всяко чудо за три дни".
Виж целия пост
# 7
дай Боже повече такива мед. сестри, чоча  Hug
Аз сутрин в нашето ОДЗ виждам почти целия персонал на вх. врата, но не и сестра.
Затова вече не ходим на градина - когато кача малката в групата, винаги някое от децата кашля, има сополи и тн. Дори родители водят децата си в комплект с лекарствата (лично съм го виждала). Медицинската сестра в нашата градина е само за украса. То даже и за това не става, защото рядко я засичам на входа. От нова година не сме спирали да боледуваме; 3 дни на градина = месец у дома. Всеки сам търси решение на проблемите - така, че вече не сме от децата посещаващи детска. А ако имаше повече такива служители като споменатата мед.сестра може би нещата ще бъдат по-лесни. Дано само да не е временно явление.
Виж целия пост
# 8
В детската градина на Мишо също се случва, но не всеки ден!  Naughty Но детската е с много входове и казват, че мед.сестрата всеки ден била на различен вход. Честно казано, не съм виждала да връщат дете  Thinking
Дано наистина във вашата градина, чудото да не е за три дни.
Виж целия пост
# 9
Май децата ни посещават една и съща детска градина. До кога ли ще продължи чудото? Нямам нищо против да е така всеки ден. Simple Smile
Виж целия пост
# 10
В нашата градина е така от началото на тази учебна година.Освен сестра вече имаме и лекарка.Всяка сутрин преглеждат децата,виждала съм и да връщат.Според мен по този начин боедуването на децата намалява значително.
Виж целия пост
# 11
Има ли родители, които протестират против тази практика, защото се забавя влизането на децата в групите?
Ние имаме сестра, но не преглежда всички деца, а само ако някое изглежда много зле. Sad
Виж целия пост
# 12
И в нашата градина е така .  Peace
Виж целия пост
# 13
Ехааа, чудесна практика! Дано и в другите градини скоро започне да става така!  Peace
Виж целия пост
# 14
Честито, chocha!
Редно е да похваля градината на моите деца - от самото начало ежедневно се провеждат такива прегледи. И смея да твърдя, че не са били проформа, защото на няколко пъти се е случвало сестрата да ми обърне внимание за леко зачервено гърло, което, поради това, че е било забелязано навереме, съм лекувала само с няколко впръсквания на Тантум верде.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия