Нужда от съвет

  • 804
  • 10
Здравейте, мили дами! Казвам се Весела и съм на 28 години. Сигурно ще сметнете за странен въпроса ми "Мога ли да имам бебе". Имам страхотни отношения и със моето семейсто, и с това на съпругът ми, добра и доходоносна работа, мъж който ме боготвори - ще кажете "Какво повече да искаш". Проблемът е там, че непрекъсното си мисля, че съм болна от какви ли не болести. Правих си пълни кръвни изследвания, кардиограми - всичко е в нормата. Неврологът ми каза, че няма място за притеснение, а да родя едно детенце и да мисля за него, а не за глупости. А аз се измъчвам. Страх ме е дори при мисълта за дете - дали ще се справя с тези мои притеснения и да му отдом цялата си любов.Ами ако и то стане и то като мен - страхливо Sad. Моля Ви - имам нужда от Вас. Посъветвайте ме какво да правя.
Виж целия пост
# 1
Обърни се към психолог!
(Това съвсем добронамерено!)

Успех Peace
Виж целия пост
# 2
аз си мисля че е нормално да имаш такива страхове, мога да ти кажа от опит че когато видиш  EFP и когато след това почувстваш бебчето , всичко ще се промени
пожелавам ти късмет и успех
Виж целия пост
# 3
Много е трудно да ти кажем какво да правиш. Поговори си добре със съпруга ти. Погледнете всички добри и лоши страни. И мен ме беше страх, защото съм човек, който много купонясвам, пътувам и си мислих, че едва ли не едно бебе ще ми отнеме това. Но вярвай ми не е така. Живот и здраве всичко да е наред нямам търпение тези мъничета да излязат от мен , да ги нагушкам и да им отдам цялата си любов.

Успех мила и не го мисли толкова. Това е дар Божи, отдай му се.
Виж целия пост
# 4
Може би не е станало много ясно, но ние наистина искаме това дете. И двамата с нетърпение ще очакваме този миг. Но притесненията са ми относно това дали ще се справя.
Виж целия пост
# 5
Веес напълно разбирам за какво притеснение говориш.Може би наистина трябва да се обърнеш към психолог ThinkingНо тове е строго личен и осъзнат избор, който трябва да направиш съвсем сама, тук никой няма да може да ти помогне- PeaceТова са дълбоки психологични терзания, които ако усещаш че те притесняват няма нищо лошо да потърсиш лекърска помощ Hug
Виж целия пост
# 6
Може би не е станало много ясно, но ние наистина искаме това дете. И двамата с нетърпение ще очакваме този миг. Но притесненията са ми относно това дали ще се справя.
Разбира се, че ще се справиш  newsm10
Я вземи се стегни и недей да мислиш повече за глупости  Peace Съпругът ти има нужда от приветлива и весела съпруга до себе си, а детето ,което ще имате, ще има нужда от грижовна майка. Ти можеш и трябва да си такава, просто престани да гледаш черно на живота, и да се измъчваш за неща, които ги няма. От мен - кураж, и действайте Peace
Виж целия пост
# 7
О за това дали ще се справиш, разбира се, че ще се справиш. Ти да не мислиш, че жените се раждат готови майки, в момента в който го гушнеш и някак си се пречупваш и знаеш.

Всичко ще е наред. Вие работете по въпроса, пък другото ще стане.
Виж целия пост
# 8
То и аз имам известни притесния, но те са свързани с реални болести.Но това не ме спирало изобщо.Николина пиколина го е казала много хубаво.
Виж целия пост
# 9
Всяка бременна майчица се кахъри - всичко ли ще е наред, здраво ли ще е бебето и т.н.

Важното е да не позволяваш на тези чувства да вземат връх и да психясаш. Говори с близки хора, със специалист.

Бъди по-голям оптимист, я виж колко е красив живота, не го разваляй с такива мисли!   bouquet
Виж целия пост
# 10
Благодаря Ви за куража. Наистина имах нужда от Вашето мнение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия