Подути крака

  • 13 314
  • 49
Дами, моля ви дайте някакъв лек за подути крачета! Моите са много подути, откакто си останах в къщи се подуват повече, от колкото когато работех и бях по цял ден на крак. Не мога да обуя никакви обувки, а то на анцуг и колко ли голям избор на модели имаме? На вас какво ви помага да намалеят отоците?
Виж целия пост
# 1
Аз също имах оттоци по време на бременността.Спадаха само когато си почивах по дълго време.Когато бях легнала си слагах под краката по една две възглавници.
Виж целия пост
# 2
Нямала съм такъв проблем през двете бременности,но ти трябва повече почивка и предложението с възглавниците
 ми се струва добро предложение.
Виж целия пост
# 3
по-малко солени храни, вдигане нависоко, винаги, когато можеш.
И аз ги правех тези неща, но не помагат много честно казано. Не се заседявай дълго време с краката надолу.

Колко ти остава до раждането?
Виж целия пост
# 4
ако си накрая на бременноста е нормално да ти се подуват краката и ръцете
ограничи соленото и киселото и си следи редовно кръвното
Виж целия пост
# 5
Колко ти остава до раждането?
[/quote]
Термина ми е на 19 юни
Виж целия пост
# 6
На мен ми помагаше да легна по гръб напряко на леглото и да подпра крака на стената, по-височко. Друго, което правех, беше просто да си намокря краката със студена вода.
Виж целия пост
# 7
Ох, още мъничко значи. И аз по това време бях с подути крачета като си спомням сега!

Желая ти леко раждане и здраво бебче!
Виж целия пост
# 8
ако си накрая на бременноста е нормално да ти се подуват краката и ръцете
ограничи соленото и киселото и си следи редовно кръвното

PeaceСлед раждането всичко ще се нормализира.
Виж целия пост
# 9
И аз бях така през по голямата част на бременноста.Ако стоях малко повече време седнала така ми се подуваха краката чак не можех да стъпвам.Единствено ми помагаше както са ти писали когато бях в хоризонтално положение и възглавници под краката.Веднага след като родих нямаше и помен от подуване.Явно при някои това е неизбежно
Виж целия пост
# 10
На мен ми се подуха много краката,чак болезнено беше в около 7 ми месец при идването си в Бг.На 35-40 градуса бях като слон долу в глезените,след това спаднаха пак като се върнах на по-студени температури.Слагах ги през този период на по-високо но ефекта беше нулев.Явно си върви в някои случаи с бременността и отърване няма.Виждам ,че още малко остава на авторката до раждането.Успех  bouquet и след това всички болежки и подобни екстри минават.
Виж целия пост
# 11
Аз  от шестия месец, бях постоянно с подути крака. Накрая започнах да вдигам и кръвно, яж по-безсолнни храни, избягвай и киселото. Трябва да следиш и албумина! Успех!
Виж целия пост
# 12
 И аз страдах от същия проблем.Лекарят каза да огранича течностите и солените храни.И повече почивка! Peace
Виж целия пост
# 13
аз бях с подути крака в деветия месец, бях забелязала, че след излизане и разходка ми спадат отоците Peace
Виж целия пост
# 14
И аз страдах от същия проблем.Лекарят каза да огранича течностите и солените храни.И повече почивка! Peace

 Peace бях по същия начин
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия