Да сменя ли NAN H.A. след 6-месечна възраст?

  • 465
  • 3
Извинете ме ако се повтарям с друга подобна тема, но нямам време да търся много-много...
Вече станахме на 6 месеца и се чудя дали трябва да сменим вида на адаптираното мляко и ако да, с какво!?Малката пие Нан Н.А.. Имахме непоносимост към кравето мляко. На кутията на обикновения Нан1 пише да се използва до 6-месечна възраст, след което се сменя, но на този НАН Х.А не пише нищо такова! Споделете какво давате в подобен случай! Thinking
Виж целия пост
# 1
Доколкото знам педиатърът трябва през 3 месеца да прави преценка дали да се премине от НА-мляко към обикновено (естествено,за бебета,които са на НА  Wink ).Според мен,консултирай се с него Thinking
Виж целия пост
# 2
И ние сме на същото мляко, а бебка днес става на осем месеца. Продължавам да ползвам същото, обърни внимание върху таблицата отпечатана на кутията-там се говори и за доза след 6 месечна възраст, така че според мен няма проблем. Целувки!
Виж целия пост
# 3
Здравей,
нашият случай е същият, но педиатърката каза, че НАН ХА не покрива нуждите на бебета над 6 месеца, а Нестле нямат друго ХА мляко, подходящо за тази възраст. Затова минахме на Хипп ХА2. Бебо не прояви никаква непоносимост към него и си го пие с предишния кеф. Понеже Хипп е много мазно и трудноразтворимо, продължавам да използвам НАН ХА за кашите и кисела (пак след разговор с педито). Ако решиш да минаваш на същия вяриант, имай предвид, че Хипп ХА2 е в картонени кутии от по 300 гр, като цената варира между 10,50 и 11,20лв. Кутиите са адски неудобни и затова аз пресипвам млякото в кутиите от НАН. Дано съм ти била полезна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия