Аборт във Вита

  • 4 941
  • 7
Предстои ми аборт ,ориентирала съм се към болница "Вита" . Има ли Някой минал вече през това ?Какви са отзивите за тази болница и лекарите там . Обадих се по телефона и ме насочиха към д-р Цанов .
Виж целия пост
# 1
Попитай и за Кълвачева. Аз ходя при нея и съм доволна, но за съжаление не съм раждала там. Знам само че е много внимателна.
Виж целия пост
# 2
аз ходих там да си следя бременноста и там родих, и двете докторки са невероятни, имам чудесни спомени от раждането; за този доктор не съм чувала, но знам че за аборта е много важно лекаря да е много добър, така че те съветвам да проучиш доктора, а не самата болница- тя е супер
Виж целия пост
# 3
аз ходих там да си следя бременноста и там родих, и двете докторки са невероятни, имам чудесни спомени от раждането; за този доктор не съм чувала, но знам че за аборта е много важно лекаря да е много добър, така че те съветвам да проучиш доктора, а не самата болница- тя е супер

там в момента преглеждат 6 гинеколога
Виж целия пост
# 4
моля ви момичета,ако имате някакви отзиви за Краснодар Хаджийски, който също е гинеколог там, кажете!днес бях при него, тъй като съм бременна в 5 г.с., просто исках да ми даде някаква по - обстойна информация, по- обстоен преглед, тъй като имам 1 аборт вече, исках да знам какви са рисковетв и т.н.Но за съжаление, не получих конкретен отговор на нито един от въпросите ми!!!!просто един ехограф и две-три шегички пусна и това беше!!!Имате ли информация за него, дали да го сменя с някой друг лекар?
Виж целия пост
# 5
Д-р Цанов ми е наблюдаващ гинеколог - аз съм много доволна от него като специалист, но дали ти ще си доволна... това е доста субективно все пак...
Виж целия пост
# 6
Аз съм с много добри впечетления от Вита. Имах бартолинит и ме спаси д-р Славчева /или Славкова/. Много е сладка и кадърна и внимателна. Успех!
Виж целия пост
# 7
моля ви момичета,ако имате някакви отзиви за Краснодар Хаджийски, който също е гинеколог там, кажете!днес бях при него, тъй като съм бременна в 5 г.с., просто исках да ми даде някаква по - обстойна информация, по- обстоен преглед, тъй като имам 1 аборт вече, исках да знам какви са рисковетв и т.н.Но за съжаление, не получих конкретен отговор на нито един от въпросите ми!!!!просто един ехограф и две-три шегички пусна и това беше!!!Имате ли информация за него, дали да го сменя с някой друг лекар?

Нищо не знам за въпросният лекар, но ако не се чувстваш комфортно при него, намери друг. Най-важното е да имаш доверие в лекарят си, все пак той ще леди растежът на малкото човече  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия