Ескапеле и забременяване

  • 750
  • 5
Здравейте на всички!Искам да ви споделя това което ме притеснява,и много се надявам да ми помогнете,с мнение или опит.Днес пих Ескапеле,по принцип несе пазим с мъжът ми но другия месец ще пътуваме в извън БГ,и неискахме точно сега да става бебето.Това което ме притеснява обаче,данеби това хапче дами попречи за понататъчно забременяване.Някоя от вас минавала лие през такъв етап?Направо съм уплашена
Виж целия пост
# 1
Спокойно, това хапче само ще предизвика менструацията ти и няма по никакъв начин да възпрепятства забременяване дори следващия месец... newsm78 поне така мисля, пила съм го няколко пъти...
Виж целия пост
# 2
Спокойно, това хапче само ще предизвика менструацията ти ...

И разбърква сериозно хормоналния баланс в организма ти!
Виж целия пост
# 3
Спокойно, това хапче само ще предизвика менструацията ти ...
И разбърква сериозно хормоналния баланс в организма ти!

консултирай се с лекар...учудва ме факта че толкова много момичета пият такива хапчета на своя глава без да подозират какви неприятности могат да си докарат ... с хормоните шега не бива
Виж целия пост
# 4
Консултирай се с лекар  Peace
Виж целия пост
# 5
А дали е нормално да вдигна температура?Днес е 4 ден от както го пих,и от вчера имам t 37,2.
Ще ви споделя още нещо ,преди въпросния полов акт с мъжът ми,заради който го пих това Ескапеле,бехме правили секс в деня в който ми свърши менструацията.От тогава минаха околу 13 дена.Вчера правих тест беше отрицателен.И все пак дали има вероятност да съм забременяла тогава???Мъжът ми е извън БГ и ще се пребере към края на месеца,дано да не съм полудяла от притеснение до тогава
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия