Препоръчайте ми добър детски кожен лекар

  • 3 012
  • 7
Моля ви препоръчайте ми добър детски кожен лекар, най-добре от Кожна клиника на Медицинска академия.

Трябва да заведа Гого на изследване, защото от доста време има едни пъпки, които седят и не изчезват. Педиатърката предполага, че е мастоцитоза (ще помоля ако някой има повече информация или линкове за тази мастоцитоза да ми пише). Но ни трябва специалист, освен това най-вероятно ще се наложи да се вземе тъкан за изследване.

Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Здравей.Бих ти препоръчала този лекар.при който ние водихме Ицко когато беше на около 1г6м-не е детски,но смея да твърдя ,че е много добър специалист.Това е д-рМери Ганчева-сл.тел.9516996569 и 0888690728-работи в Кожна клиника към Александровска б-ца-желая ви успех!
Виж целия пост
# 2
ние водихме вики при д-р Галева,от кожния диспансер в 29 поликлиника,има също и прегледи в 20 поликлиника,аз лично съм доволна,защото вики беше с детска екзема и тя за 1 седмица я излекува,поне засега няма нищо
Виж целия пост
# 3
Аз бих ти препоръчала др.Пешева,но тя има частен кабинет и не е в Кожната клиниката....
Дано се правите бързо Hug
Виж целия пост
# 4
Оказва се, че освен да ти кажат, че мастоцитозата е доста рядка болест лекарите не могат да помогнат много. В такъв омагьосан кръг съм, че вече не знам при какъв точно лекар трябва да се отиде. Ходили сме при кожен, алерголог и онкохематолог. Правиха ни биопсия и изпихме толкова антихистамини, че ... . Онкохематолога отрича всичко и казва, че детето ми е здраво! Не знам вече при кого да отида.
Виж целия пост
# 5
Синът ми - вече на 3 години е с диагноза "солитарен мастоцитом". Беше на 2месеца и нещо когато му направиха биопсия - д-р Иван Ботев в Кожната клиника на Медицинска академия. Ще потърся координати и ще ти ги напиша.
За съжаление обаче Светлана Енева е права - има безкрайно малко информация за това заболяване, защото е много рядко срещано.
При Калоян представлява едно петно колкото 50 стотинки на задната част на бедрото. Когато беше бебе се зачервяваше и образуваше мехур при силен рев, при температура и при търкане.
Доктора казва, че може с течение на времето за регресира /на което много се надявам/ или ако създава проблеми да се отстрани оперативно, но когато стане по-голям, за да може да се направи с местна упойка.

Сега ще потърся координатите му и ще пиша.
Виж целия пост
# 6
Ох, най-накрая намерих. Значи това е адреса на частния му кабинет: кв. Лозенец, ул. "Персенк", бл. 19; тел: 962-55-32.
Консултации - понеделник и четвъртък. Доколкото знам не работи със здравната каса, но приема и в Кожната клиника.
Стискам палци да се оправите по-бързо!!!
Виж целия пост
# 7
Благодаря за координатите!Ако се наложи ще го потърся, но моля те вече толкова лекари обиколих и искам да знам мнението на един обикновен човек, сблъскал се с моя проблем. Почти всеки лекар препоръчва приема на антихистамини, които общо взето от Април не бяхме спирали. Сега на сама глава спрях приема на всякакви лекарства и диети. Освен това в повечето случаи казват при необходимост без да могат да ми дадат повече указания. Вие приемате ли такива препарати и кога? Уточнявам, че освен мастоцитозата имаме и алергичен ринит и той ни създава повече проблеми. Казват, че при малки деца точно алергичните реакции са повече и са свързани с болестта Мастоцитоза. Какви са твоите наблюдения?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия