бяло течение

  • 3 067
  • 45
здравейте мами имам много бяло течение по време на бременноста повече от нормалното ходя с превръзки ежедневни как е при вас имали ли сте такъв проблем
Виж целия пост
# 1
Аз лично нямах, но по добре, отиди до гинеколога си.Мисля че не е нормално чак толкова обилно течение.
Виж целия пост
# 2
Аз също имах бяло течение по време на бременността, но не беше обилно, както описваш. Доктора ми казваше, че било нормално. Направи ми изследвания и всичко си беше в норма. В края на бременността ми изписа някакви глобули (не им помня името  Embarassed ) и всичко се оправи.  Peace
Най-добре се обърни към твоя гинеколог.
Успех  Hug
Виж целия пост
# 3
Аз също имах бяло течение по време на бременността, но не беше обилно, както описваш. Доктора ми казваше, че било нормално. Направи ми изследвания и всичко си беше в норма.

Peace Аз също.Но доктор най-добре ще ти каже дали е в норма или не.
Виж целия пост
# 4
И аз нямах!Консултирай се с гинеколог  Peace
Виж целия пост
# 5
Аз имах много
Чак ми се стичаше по краката ако бях без превръзка
Док каза, че няма проблем
 Peace Peace Peace

Но моето почти прозрачно - леко бяло...
       
Виж целия пост
# 6
Бременните са податливи на гъбични инфекции, а те трябва да се излекуват преди раждане. Докторът нищо ли не ти каза?
Виж целия пост
# 7
Бременните са податливи на гъбични инфекции, а те трябва да се излекуват преди раждане. Докторът нищо ли не ти каза?

Най-добре помоли да ти вземат секрет за изследване Peace
Виж целия пост
# 8

 Имам през цялата бременност.Постоянно ми правят микробиология и ми назначават нови лекарства.Отиди на лекар.
Виж целия пост
# 9
Бременните са податливи на гъбични инфекции, а те трябва да се излекуват преди раждане.
Много правилно! Но не е задължително непременно да са гъбички. Аз също има обилно течение и доки каза, че е нормално и след няколко лабораторни изследвания (отрицателни) се успокоих. Дано и при теб да се окаже така!
Виж целия пост
# 10
Имах и то доста обилно. Според лекарката беше нормално.  Нямаше наличие на инфекция.
Виж целия пост
# 11
Имах,но беще слабо и се появи към края на бременността.След раждането изчезна от самосебе си.
Виж целия пост
# 12
Аз също съм бременна, почти на финала  Simple Smile от няколко месеца имам такъм проблем с течението, по време на бременността съм чела, че се засилва и също, както и ти, си слагам ежедневни превръзки, а никога досега не бях ползвала... Все пак няма да е излишно да се консултираш с твоя лекар, щом казваш, че е толкова обилно!
Виж целия пост
# 13
При мен също е много обилно, не е бяло, а почти прозрачно.
Правих 4 пъти микробиология- нищо няма. Купих си и ръкавици за определяне на влагалищна киселинност и 2 пъти в седмицата проверявам. Засега всичко е наред.
Говори с гинеколога си и си направи изследвания, ще си по-спокойна.
Виж целия пост
# 14
И аз имах силно течение, но чак в 9-я месец докторът от ЖК ми изписа Полижинакс свещички, които обаче не го излекуваха. За всеки случай те съветвам да бъдеш прегледана, защото има опасност от инфекции за бебето по време на раждане.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия