.....трудно изчистваща се спирала!???

  • 2 832
  • 36
Препоръчайте някакъв лосион за очи, за почистване на спирала на Loreal Lash architect- най-новата, която е с някакви частици - ей за бога ми няма изтриване това нещо, хем ползвам лосион специално за почистване на грим около очите, нито лосиона нито водата помагат, само размазват! Видяла съм се в чудо, защото все ставам като вампир, направо си протърквам кожата около очите,докато поне малко я почистя,  пък  иначе спирала наистина е супер, създава невероятен ефект, но пустото му...не се чисти! Досега такъв проблем със  почистването на  спирали, хем и другите са били водоустойчиви ,не съм имала!
Виж целия пост
# 1
Пробвай с измиващ гел , при мен действа    bouquet
Виж целия пост
# 2
В темата за маслата пише, че смес от розова вода + масло от жожоба изчиствала обсолютно всякакъв грим перфектно. Тъкмо днес си взех и двете и ще пробвам Wink
Виж целия пост
# 3
В темата за маслата пише, че смес от розова вода + масло от жожоба изчиствала обсолютно всякакъв грим перфектно. Тъкмо днес си взех и двете и ще пробвам Wink
Не може да се сравни с дфувазния за очи на Лореал.
Имам и двете неща. Wink

Розовата вода и жожобата ползвам само за лицето,не за очите.Макар,че такава ми беше идеята предварително.
Но да кажа,че и аз използвам трудно почистваща се спирала.Може би ако не беше така-щеше да е друго,нз. Thinking
Виж целия пост
# 4
Ужас и аз го имам същия проблем. Мислех и тема да пусна. При това моята е Carbon Black/много наситено черно/ От  3 дена я ползвам  и буквално отделям 30 мин да  я сваля. Такова нещо не ми се е случвало до сега, а съм пробвала кави л ине спирали.С мляко, после в банята, търкам търкам. И пак остава и после с ръка ги махам  и се мъча ooooh! Sick
Bellucci , на кои марки са твоите маска и роз. вода? Hug
Виж целия пост
# 5
С почистващ гел за грим я махам идеално. После, ако е останало на места, обирам с тампон и тоалетно мляко. Peace
Виж целия пост
# 6
Пробвайте да почистите миглите си с тампонче за грим, напоено с малко бадемово масло.
Ще се изненадате колко чернилка е останала ,въпреки лосионите за грим.Аз използвам бадемово масло особенно за почистване на водоустойчиви спирали-а и е полезно за миглите !  Laughing
Виж целия пост
# 7
И аз имам проблем с моята LANCOME ужасна е няма измиване а не е водоустойчива!сега си стои в несесера!
Виж целия пост
# 8
В темата за маслата пише, че смес от розова вода + масло от жожоба изчиствала обсолютно всякакъв грим перфектно. Тъкмо днес си взех и двете и ще пробвам Wink
Не може да се сравни с дфувазния за очи на Лореал.
Имам и двете неща. Wink

Розовата вода и жожобата ползвам само за лицето,не за очите.Макар,че такава ми беше идеята предварително.
Но да кажа,че и аз използвам трудно почистваща се спирала.Може би ако не беше така-щеше да е друго,нз. Thinking

Точно този ползвам на Лореал и ефекта е почти равен на нула ooooh!
Виж целия пост
# 9
Спиралата не е добре да се почиства с тоалетно мляко, то е за лицето.
Аз ползвам ето това:
http://www.marykay.com/color/eyes/10089100/10089100/default.aspx
имам и водоустойчива спирала, почиствам без проблем.
Виж целия пост
# 10
В темата за маслата пише, че смес от розова вода + масло от жожоба изчиствала обсолютно всякакъв грим перфектно. Тъкмо днес си взех и двете и ще пробвам Wink
Не може да се сравни с дфувазния за очи на Лореал.
Имам и двете неща. Wink

Розовата вода и жожобата ползвам само за лицето,не за очите.Макар,че такава ми беше идеята предварително.
Но да кажа,че и аз използвам трудно почистваща се спирала.Може би ако не беше така-щеше да е друго,нз. Thinking

Точно този ползвам на Лореал и ефекта е почти равен на нула ooooh!
Така е ,не е най-доброто.Просто сравних с розовата вода и жожобата.
Ами успех,дано си намериш хубаво средство за разгримиране. Hug
Виж целия пост
# 11

Bellucci , на кои марки са твоите маска и роз. вода? Hug

Jeni, за коя маска питаш? Розовата ми вода е на Кокона, споменах за масло от жожоба - на Икаров.
При мен добре почиства и един лосион на Орифлейм - зелен, 3 in 1 се води. Доволна съм, но аз по принцип след него винаги почиствам цялото лице и с гел или пяна, така че нищо не остава.
Виж целия пост
# 12
и аз имам проблем с труднопочистваща се спирала. сигурно не е много правилно, но натривам стабилно очите с бебешки сапун и измивам. това ме спасява-иначе ходя с тъмни кръгове около очите  Twisted Evil
Виж целия пост
# 13
http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=22516&goChar=C
От както го ползвам това лосионче на Шанел почиствам грима от очите си с 2 движения!!! Много,много съм доволна и го препоръчавам!
Виж целия пост
# 14
Със следните неща свалям всичко от очите без търкане и травмиране на кожата:
Helena Rubinstein
Shu Uemura
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия