Конкистадор -интересна игра с въпроси

  • 163 838
  • 79
Конкистадор е      игра  която се играе в реално  време с реални хора   в интернет пространстовото  на този  адрес

http://www.conquiztador.bg

Играта е   тип  quiz   Задават се въпроси от различни области   Химия биология история  литература  и тн   Въпросите са над  10000 и почети не се повтарят  така и се задържа интереса .
Може да опитате  Simple Smile
Споделете  впечатленията от играта    Wink
Виж целия пост
# 1
И аз съм играла.Може да се научат интересни неща.Ако играеш редовно,въпросие се повтарят.
Виж целия пост
# 2
Играя я понякога - играта е много готина и зарибяваща  Peace Действително човек може да  научи интересни неща.
Виж целия пост
# 3
Хубава е играта!
Знаток ни "зариби" с нея /има линк в темата "Умопобъркваници...."
Виж целия пост
# 4
И аз се зарибих от няколкод ена   като остане време    играя  на нея   Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Аз я започнах снощи благодарение на тази тема. Много хубава игра Hug
Виж целия пост
# 6
Благодаря ти, Bluevelvet, никога не бях чувала за този сайт, въпреки че съм маниачка на тема куизове  Laughing

Голяма краста е това, да знаете  Embarassed
Виж целия пост
# 7
Jarrita и на мен ми стана любима    сутрин с кафето играя на нея и вечер малкия като заспи   вече съм с две корони  newsm10
Виж целия пост
# 8
Хич не ме кефи.Докопването до компа става трудно,а отлепването от него още по-трудно.
Нещо като този форум...абсолютна краста.
Виж целия пост
# 9
И аз съм я играла и е много хубава Peace
Виж целия пост
# 10
Супер е играта Peace
Виж целия пост
# 11
И аз я играех преди около 2 месеца, но след преинсталация на компютъра загубих линка и бях забравила за нея. Мерси, ще уплътня някой друг час нощен  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Наистина е страхотна играта,аз се зарибих точно от темата за "Умопобърквациите" .покрай мен се зарибиха и други  хора и даже си правим отделна стая в която се пробваме кой колко знае  Party
Виж целия пост
# 13
и аз и мъжо я играем и е доста интересна и различна
Виж целия пост
# 14
Аз съм следващата зарибена.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия