М & БИ - 69

  • 23 810
  • 282
ДОБРЕ ДОШЛИ В  ТЕМАТА НА ХОРАТА АДРЕСНО И ЕМОЦИОНАЛНО СВЪРЗАНИ С РЕГИОНА  МАГРЕБ - БЛИЗЪК ИЗТОК .


Стихове от наши мами - поетическата ни  гордост !



Сабах ал хаир!

За малко писане сега е време,
а после всяка по задачи да поеме,
С кафенце сладко, отвори очички,
и после окрилена като птичка
от любов и мили думи,
ти лоши мисли и тъга загърбвай.
За форума се сещай всеки миг
и през почивката -логни се с твоя ник!
                               akhyal_katya
 



когато често си седя пред компа
децата правят в къщата ми бомба
а после, докато подреждам
във форума избягвам да поглеждам
че той зараза е голяма
и хванели те-оправия няма
                            DUA



И в офиса седя и нижа рими,
че мира няма мисълта игрива,
че работата верно е забава,
но без мухабет арабски и ден не минава.
Ах, колко трудно е
да бъдеш безразлична
пред тези мами, слънчеви и лични.
Деца и шеф  - ги слагам на кантара,
щом музата за чат припари!!
Админът гледа и "разнищва" сървъра,
ей тази приказлива Катя де ли е?
а тя говори.... в рими и със фабула....
щом отчета във зори предала е.
За обед няма време - пред компютъра ....
кафе, извара, морков и храна за мозъка.
 


Дъхави цветя са нацъфтели
в този форум
и при нас сред много мами смели,
има пролетни и китни,
скромни или любопитни,
готови за кафе и сладко
редовно пишат или рядко,
но винаги ги препрочитам
и все за нещо ново питам.

Как да се справим - трудно:
вкусни табиети,
щом всичките сме на диети
козумаче, пастичка, локумче
кафе, фурми или кус-кус
угаждаме на всеки вкус.   

При нас във форума е празник всеки ден,
защото имаме рода голяма.
Почувстваш ли се угнетен,
пиши на някоя арабска мама.                                     

akhyal_katya




любителски рими,
за форумските ни цветя
    любими


      Тъй както всички знаят
и както всички пишат,
       Цветята са омайни
и приказно миришат,
      А вие като тях сте
жени неповторими,
       обичани прекрасни
завинаги любими!
DUA





                                                                 
                           
Кои сме ние :
                         
AniSim-БГ photo    Amal-БГ/Сирия photo  ,  Angel Smile-БГ  ,   akhyal_katya- БГ/Мароко photo  ,  bliznacite2004-БГ  photo  ,  Bonbonela-БГ photo  ,  MakauiDanielа-Италия/Мароко photo   Манел-БГ/Сирия  photo  ,   dala-Алжир/Франция  photo  ,   DesertPrincess-БГ photo  ,  Другарче-БГ photo  ,  DUA-БГ/Ливан photo  ,  dtti-Сирия photo Jasmin-БГ/Сирия photo  ,  hariette-ОK photo  ,  Iman-БГ/ОАЕ photo  ,  Iska-БГ  ,  ЛюбИтУ-ОAE  ,  Magda mm3-БГ  photo  ,  Mama*Mia-БГ/Ливан photo  ,   мамамария-БГ  ,  Марси-Тунис photo  ,  Mariabutti-ОAE  ,  Mln-ОAE  ,  Муцка-Maроко photo  ,  Muhsina-ОK photo  ,  mimeto-ОAE  ,  Nadia Jasem-БГ  photo  ,  nafissima-БГ/Афганистан  ,   Queen Tiye-БГ  photo  ,  Snowflake-БГ photo  ,  Svear-Mароко photo  ,  svetla зх-ОАЕ  photo  ,  сексимоми4е-БГ  ,   snejnatamar-Сирия  photo  ,  SkyBlue-САЩ/Сирия   photo  ,  Tahmine-БГ photo  ,  TarikMom-Канада/Мароко photo  ,  Um_Sami-БГ/Кувейт photo  Water Lily-ОAE photo  еvadam-БГ  photo  ,  Eye of Ra-БГ  photo  ,  zaazu-Сирия  ,  ceciflo - БГ/Алжир  ,  gorchiv-badem - БГ/Мароко  ,  elisinia-БГ  photo  ,  mimito_-БГ (59-та)  ,  I~Abra~I-БГ photo  ,  hayati-БГ/Сирия photo  ,  ra4eto-БГ(61-ва)  ,  sweet_dream-(62-ра)  ,  reni31-БГ (62-ра)  ,  gallii-БГ (62-ра)  ,  Самира-БГ/Египет (64)  ,  Love-БГ (64)  ,  amal_nadia-(66) ,  Valens- Белгия/Алжир(66)  ,  irbi6a-БГ/Египет(67)  ,  Melany-БГ/Ливан/Гърциа(67)


   


                                                                 

Стари теми :

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68


!!!  smile3509  photo АЛБУМ !!!
Имаме . На тайно място .
Ще получите парола , ако пишете в 5 поредни теми на арабските мами .
Но , при условие , че представите обстойно себе си , семействата си и ни направите съпричастни на живота си . Бъдете искрени - дайте и ще ви дадем !!!

п.п. След като минат пет пълни теми изпратете ЛС с ваш имейл на dtti , ако никой от старите не е против тя ще ви пусне линк и парола към албумчето .



Виж целия пост
# 1
  юрууууууууууш
Виж целия пост
# 2
пу втора!
Виж целия пост
# 3
пу трета
Виж целия пост
# 4
пу четвърта
Виж целия пост
# 5
Кате- ти страхотнаааааа Есмералда си станала! чуднааа   Joy
Виж целия пост
# 6
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=293340.0
лакомия ето ти линка  Mr. Green Flutter сега ще те погледна
ето и софрата   chef


хаяти мерси Heart Eyes сега си отворих пощата Hug
Виж целия пост
# 7

 Ако не знаех, че си столичанка, щях да те обвиня, че си станала стисната като хасакчани Joy добре , че се отсрами с тази софра.

  bouquet
Виж целия пост
# 8

 Ако не знаех, че си столичанка, щях да те обвиня, че си станала стисната като хасакчани Joy добре , че се отсрами с тази софра.

  bouquet
Joy Joy Joy Joy Joy :
погледнах снимките-и аз съм на мнението на мом4ето-оригинала пе4ели bowuu
останалите къде се покрихте  newsm78
Виж целия пост
# 9
Eй, Катенце и ти се зариби с програмката значи! Супер ти ходи блонди прическата, но не с правата, а с къдравата  Heart Eyes А на Рали много й отиват черната коса с ярките устни  Heart Eyes
Майка ми се хареса на едно от мейковърите, ама другите не ги одобри.
Виж целия пост
# 10
Охрачихте темичката тц тц тц   Mr. Green   мискинки..... #Cussing out Joy Joy
Ако още една плюне .....ще и отрежа езичето!!!!!!!!!  Confounded  341uu fight   smile3532
Виж целия пост
# 11
а ,аз не съм плюла-примерна съм
моми4ета-да попитам-как е розмарин на арабски
http://www.dailymotion.com/video/x2mcp8_saad-soghayer_fun
ето и един поздрав-моля знаещите езика да не се засягат-просто преди време Катя я беше споменала
Виж целия пост
# 12
Деси, троСната съм Joy  благодарско, мн ми харесва. Все мисля да си я сложа мелодия за тел., ама ми е неодобно, че хората в работата ми разбират Joy ще мислят, че знам арабски и вече ще им е неудобно да обиждат и подхвърлят глупости, а аз не искам да им създавам такива трудности Joy  Веселба да става.

И момчето не харесва песента, обидно било да казваш магаре  Thinking 

А този клип не съм го гледала, мн е весел. И магаренцето е прекрасно. Като малка имах лепенка на магаренце на креватчето и ми беше мн мъчно като ме преместиха в легло за възрастни Rolling Eyes

Елисиниа, харесаха ти еклерите на Еспералда, а. Имахме съученичка с такива руси букли и все я бъзикахме, та реших и аз да се видя така.  И аз гледах очила на космически цени, няма начин Naughty

Къде сте народеееееееее.
Айде да лягам.Утре е работен ден ooooh!


http://en.wikipedia.org/wiki/Sheikh_Hamdan_bin_Mohammed_bin_Rashid_al_Maktoum  принц Хамдан ви пожелава сладки сънища и се оттегля в покоите си, самотен и огорчен, че неговите братя от Арабистан са го изпреварили и са разграбили българките



той е и оратор
Виж целия пост
# 13
   Няма да се заплювам коя по ред съм ,че  Вили като нищо ще ми отреже езика и ще има един много доволен в къщи от ливански произход,дето все вика ,че езика ми е дълъг.Ще и е благодарен за цял живот.Затова си трая.Аз съм труп.Ходихме на голямото петъчно пазаруване,при нас това е традиция,а през седмицата аз само попълвам липсите от плодове и зеленчуци,а мъжа ми от месо и арабски хляб.Винаги ходим семейно в някой супермаркет и се почва един маратон,малчо тича и слага каквото му попадне,аз след него връщам ненужното ,батковците гледат да пъхнат в количката някой чипс и шоколад в повече.Като стигнем на касата едвам пълзя от умора,а хората ме гледат с такова съжаление ,от всякъде някой ме дърпа и иска още нещо.Но не знаят тези хора ,аз колко съм свикнала и не мога без тази лудница около мен. #Crazy
Марси
,не бях сигурна дали съм изпратила писмото си,защото нета ми спря когато  го пращах.Пиши когато имаш време.Поздравления за двете килца.И аз така се успокоявам по две ,по едно до морето дано съм във форма.Мелани,как си?Приятно изкарване в Пловдив.Ние утре сутрин очакваме приятел и няма да ходим,за съжаление.Кате,за Хамданчо си се размечтала,а?Бива си го.
На всички Hug Hug Hug
и сладки сънища.
Виж целия пост
# 14
Деси, розмарин е азир.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия