Мнения за 125 СОУ "Боян Пенев", Младост 1

  • 119 830
  • 1 037
Привет на всички мами!
За пръв път влизам във форума. Ще съм благодарна на всякакви мнения за 125-то училище в Младост 1. Дъщеря ми е в 4-ти клас, отскоро живеем в Младост и тази година може би ще я запиша в 125-то училище. Какво е обучението там, има ли специализирани паралелки, извънкласни занимания? Благодаря предварително за мненията.
Виж целия пост
# 1
Прегледай 
темата - надявам се да ти е полезна  Peace
Виж целия пост
# 2
Благодаря на Lennyh! Това инфо определено ще ми е от полза  Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Какви паралелки има за 5-ти клас? Държат ли се тестове или изпити? Влизах в сайта им но инфото е от 2005 година.
Виж целия пост
# 4
Какви паралелки има за 5-ти клас? Държат ли се тестове или изпити? Влизах в сайта им но инфото е от 2005 година.

Гери със сигурност има паралелка с усилено изучаване на математика - за нея сме подали документи. За други не съм се интересувала, но училището е с усилено изучаване на езици по принцип. Най-добре се обади за повече информация.
Виж целия пост
# 5
Какви паралелки има за 5-ти клас? Държат ли се тестове или изпити? Влизах в сайта им но инфото е от 2005 година.

Ей, не се шашкайте толкова!
125-то е обикновено квартално училище.
Изпит има само за математическата паралелка.
Ако не е в нея, изберете си учителката, която ще е класна, защото ако не случите с класната, догодина пак ще "ревете" и  ще си търсите "най-добро училище" за детето.
Пишете ми на лични, ако искате информация за другите класни, че не коректно да ги обсъждаме толкова явно.

п.п. cool_witch съм, но не мога да вляза в момента
Виж целия пост
# 6
Кои от нас са записали детето с в 125-то училище?

Днес разбрах, че моята щерка е приета и ще е в 1 "Д" клас с изучаване на английски при г-жа Тодорка Георгиева.

Да се преброим и ако някой има инфо за г-жата, моля да сподели!  Peace
Виж целия пост
# 7
Erica Честито! Peace
125-то ми беше първия вариант, ако не го приемат в Шилер. Но не стигнах до информация за госпожите.
Виж целия пост
# 8
Благодаря Лени, честито и на вас!
Малеееей ученичка, не мога да повярвам още...колко бързо порастна  ooooh!
Виж целия пост
# 9
Благодаря Лени, честито и на вас!
Малеееей ученичка, не мога да повярвам още...колко бързо порастна  ooooh!

на мен ли го казваш ooooh!
Лъчи днес имаше и открит урок по английски. Какво да ти  кажа през цялото време става и сяда, обратно на другите. Пъха се под масата. Не отговаря когато го питат, за сметка на това отговаряше когато питат другите Mr. Green.
Хем  ми беше смешно, хем тъжно.... Какъв ученик ще е .....
Пък и в Шилера изискват космическа дисциплина!
Виж целия пост
# 10
И ние сме приети в 125-то, 1"А", при г-жа Росица Горанова. Нямам никаква представа за госпожите.
Виж целия пост
# 11
Erica, имаш ли информация за занималнята в 125-то?
Виж целия пост
# 12
Моля споделете своите впечатления, имат математическа паралелка и това ме привлича, защото според моите наблюдения щерка ми има математическа мисъл. Интересува ме дали имат подготве към училището и дали е целодневно. Въобще всичко. Междувременно ще се ровя из нета и ще тръся информация и всичко, което ми се стори важно ще го споделям с вас  Wink
Виж целия пост
# 13
Ето го сайта: http://125soy.hit.bg/
Но не се четат някой секции, пък някой въобще не се отварят. Аз си мислех, че имат математическа паралелка от първи клас, но не би. Рисърча продължава
Ето го и линка дето се отваря, но не намерих инфо за първолаците:
http://sou125.hit.bg/
Виж целия пост
# 14
Математическата паралелка е от 5ти клас, при това е много силна. Аз си мисля, че програмата за първи клас в почти всички училища е еднаква. Ние сме английска паралелка и ще учим 1 час седмично английски. В друго училище, където не са англ. паралелка имат същия брой часове като при нас.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия