Анкета: Колко беше хемоглобинът на 6 м. на изключително кърменото ви бебе

  • 44 531
  • 454
Бихте ли споделили.
Виж целия пост
# 1
132  newsm10 newsm10 newsm10 Спуках се от надуване пред педито  Wink

Но пък аз съм с много висок хемоглобин (около 150), така че и наследствеността си казва думата  Wink
Виж целия пост
# 2
112
Виж целия пост
# 3
126 или 129 , нещо съм позабравила, но със сигурност над 120 Grinning.
Да доуточня само, че захраних на 5,5 месеца, но не мисля, че това е оказало кой знае какво влияние Wink.
Виж целия пост
# 4
Да доуточня само, че захраних на 5,5 месеца, но не мисля, че това е оказало кой знае какво влияние Wink.
Определено Grinning!
Виж целия пост
# 5
Като заговорихте за захранване, я да ви обърна внимание и на следната анкета: захранване и хемоглобин Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Ние мерихме хемоглобина на 1 г. за първи път и беше 96. Не си избрах никой от посочените отговори, защото на 6м. не знам какъв е бил.
Виж целия пост
# 7
Аз ще гласувам следващата седмица,като ни набоцкат Wink Отсега ми е любопитно - моят хемоглобин е като на кон и през двете бременности,така че едва ли ще има проблем и с бебинския Grinning
Виж целия пост
# 8
... моят хемоглобин е като на кон ... Grinning


И що като на кон? Я разясни за несведущите по ветеринарните въпроси. Simple Smile
Виж целия пост
# 9
112
Виж целия пост
# 10
110. Не се притесних много, за сметка на педиатъра-каза, че е на минималната граница и да почвам да наблягам на месото.
Виж целия пост
# 11
105.
Виж целия пост
# 12
118  Party
Виж целия пост
# 13
113, незахранена.
Виж целия пост
# 14
На 6 месеца беше 129 - незахранен Simple Smile сега на годинка е 120, но не съм давала други меса освен пиле, пуешко и заешко (след 10 м) и жълтък дадох чак преди 2 седмици.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия