Цветна снимка в Майчин дом при доц.Маркова

  • 2 157
  • 7
Здравейте момичета!
Другата седмица ми предстои цв.снимка при доц. Маркова и ме интересува как точно протича процедурата при нея.Правила съм хидротубация за която не искам да си спомням-беше ужасно болезнена.Маркова ми каза че най-вероятно е от налягането ,тъй като при хидротубация се вкарвало значително по-голямо количество течност.Също така ми каза, че имат апарат с който вкарвали контраста направо в тръбите(а не първо в матката) newsm78 и тя нямало да контрахира от издуването.Това го чувам за първи път.Аз пък знам, че цветната снимка е по-болезнена от хидротубацията и направо изпадам в паника.Щяли да ми бият обезболяващи, не разбрах тояно какви.Надявам се някой който скоро е правил цветна снимка при доц.Маркова да ми пише.
Виж целия пост
# 1
Аз не намерих разлика в болката между хидротубацията и цветната снимката.Болката беше търпима!
Пожелавам ти добър резултат.Това е най -важното!
Виж целия пост
# 2
здравей,amona!
правих за последно цв.снимка при нея през октомври 2007г
обезболяващото което бият единствено бусколизин-дано съм го написала вярно Grinning
по повод болката-ако някой ти каже,че изобщо не ги е боляло "моля моля"!
мен си ме болеше през цялата манипулация,но...15мин след това болката утихваше/може би от това,че изпих един аулин/
въпреки болката щом се налага трябва да я минеш тази манипулация,защото донякъде дава яснота по даден проблем
зависи от проблема!
успех мила и не се отчайвай все пак всичко е за добро!
 Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 3
Правих цветна снимка м.февруари при доц.Маркова.
Искам да те успокоя,че не е чак толкова силна болката.
Аз съм с много нисък праг на търпимост на болка,страхлива съм много,
но се справих.Ще се справиш и ти. HugНищо страшно не е.
Виж целия пост
# 4
Аз ЦС съм правила при Владимиров, но си беше болезнено. като силни ПМС болки. НО е търпимо, за няколко минути, не е голям проблем. Освен, ако тръбите не са запушени, тогава боли адски много.
Виж целия пост
# 5
ако е правиш във Майчин дом там слагат венозно обезболяващи аз моята цветна снимка е правих там и въобще не ме боля желая те успех Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 6
Благодаря ви за подкрепата!
Само не ми стана ясно как вкарват течността направо в тръбите?Можеби не съм разбрала правилно newsm78.Маркова не ми каза какви точно обезболяващи бият,дано да не е само бусколизин.Надявам се болка да не е критерии за състоянието на тръбите защото при хидротубацията ме боля срашно много, нямаше нищо общо с болезнен цикъл. Въпреки това резултата лекарката каза, че тръбите пропускат.
Виж целия пост
# 7
С малък катетър вкарват цветна течност в тръбите и проследяват проходимостта. На мен също не са ми били упойка, на някои места слагат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия