погълнати батерии

  • 1 310
  • 3
Здравейте д-р Слънчева,
Днес открих в изхожданията на синът ми две батерии. #Crazy
Опасно ли е това? Трябва ли да предприема някакви действия?
Напоследък се оплаква, че го боли коремчето. Имат ли връзка двете неща?
Благодаря предварително!!!
Виж целия пост
# 1
Извинявайте, че се намесвам, знам че това тук не е прието. Преди 5 години моето момченце много пострада от погълната батерия, искам да те помоля да отидеш на преглед с детето непременно, не чакай да ти се оплаква или нещо друго. Ти не разбра ли, че детето е погълнало тия батерии, а дали е изходило всичките? Доколкото разбирам от написаното, батериите са от малките, и се надявам всичките са вън от детето вече!  Мисля, че е наложително да посетиш професор Бранков в Пирогов. С тези неща шега не бива!!! Не се плашете сега от моя пост, мисля че е хубаво да се убедите, че всичко е наред!
Виж целия пост
# 2
Батериите наистина са от малките.
В интерес на истината и аз си мислех, че е задължително да посетим лекар, но през почивните дни...  Утре това ще е първото нещо, което смятам да направя.
Колкото до поглъщането - идея си нямам кога и как е станало. За съжаление съм от работещите мами и често се налага да оставям сина си под надзора на бабите или детегледачка smile3511. За съжаление нямам представа дали и това са всичките. Мога само да гадая и да предполагам, че няма други, защото забелязах, че липсват батериите от телефона-играчка. Един ехографски преглед предполагам ще покаже.
Благодаря за напътствията, но не сме от София. Живеем във Варна.
Ако не е проблем бих те помолила да ми пишеш при вас какво се случи.
Виж целия пост
# 3
Възможно е , но е добре да се консултирате с токсиколог от клиниката по токсикология в Пирогов. Добре е да опишете вида на батериите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия