Уши, Нос и Гърло - Бърз, смел и сръчен доктор, който работи с направления?

  • 1 054
  • 4
Моля, помогнете.
Имам рестрикции в бюджета /освен субективни и обективни, за съжаление/ и търся за Пепчо /31/2 г./ читав доктор УНГ, който работи с направление. Моля, дайте координати, при положение, че проблема ни е с алергична носна лигавица. Този проблем много се разраства вече трета зима от обстоятелството, че тръгне ли носа на Пепи, всички се нуждаем от лечение.
Предварително БЛАГОДАРЯ за вниманието!
Виж целия пост
# 1
Миналата седмица се наложи спешно да помагаме заради болките в ушенцето моя Марти и д-р Френгов от Транспортна болница ми отговори лично по телефона, че таксата му е скочила на 30 лв. Отидох по препоръка на братовчедка ми в спешния кабинет на ИСУЛ и там един млад, усмихнат и много общителен с децата  - доктор Александър Райнов ни помогна.
Виж целия пост
# 2
Специално за лекарите от спешните кабинети в ИСУЛ съм с много лошо мнение. Никога не бих препоръчала точно тях. За мен са некадърници. Налагало ми се е да водя детето няколко пъти там по спешност, попадала съм на различни. Всички са един дол дренки.
Но виж за Френгов с две ръце гласувам. Специалист е няма спор. Той беше човека, който  помогна на детето ми да се оправи.
Виж целия пост
# 3
Дияна съм я водила при д-р Петров от МВР б-ца, работи с касата.
Виж целия пост
# 4
За жалост сме с опит по УНГ .
С две ръце съм за френгов, въпреки че е платен. останалите ушни в транспортна б-ца също са свестни . консултират се един с друг , което ми хареса.
от исул само лоши пре4атления, особено от детските УНГ и Маджунов, но ако се налага все пак да се опре до тях- доктор Райнов е малка беля. 
ПС: позволявам си да съм по-остра, защото благодарение на Исул, детето ми за 1 месец  направи 3 гнойни отита с пробив от недоизлекуване. оперираха го, но нямам епикриза  и реално не знам нищо за хода на операцията и манипулациите в нея.  Слава Богу без лоши последствия и с огромна благодараност към д-р Френгов.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия