Сенки под очите

  • 5 986
  • 27
Здравейте.

Знаете ли някакъв начин за отърваване от тях освен наспиването? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Подходящ грим. Няма как да ги премахнеш, ако са ти по рождение. Другият вариант е качествена храна и движение, пиенето на много вода. Не съм сигурна, че тази тема е за този раздел, обаче newsm78
Виж целия пост
# 2
Не съм сигурна, че тази тема е за този раздел, обаче newsm78

 Peace


И все пак да дам коментар: според мен няма н-н. От малка си имам едни леко мораво-сини, понеже ми е тънка кожицата там и така и не се оправиха. Единствено грим ги заличава, иначе все остават малко или много така, че да се виждат.
Виж целия пост
# 3
Трудно ще ги премахнеш.Но ги замаскирай с коректор и фон дю тен.
Виж целия пост
# 4
Мисля че продават някакви специални мазила newsm78
Виж целия пост
# 5
Околоочен крем с такова предназачение-против сенки и торбички под очите.
Помагат също и компресите със зелен чай, предварително изстудени в хладилника. Може и резени краставица.
Знам, че продават и едни маски за очи, аз имах такава на Орифлейм, но много ми залютяваше на очите и не мога да ти кажа дали помага.
И пий повече вода и се опитай да ядеш по-безсолно.
Виж целия пост
# 6
Пробвала съм какви ли не кремове за около очи и против сенки. Страшно съм доволна от All about eyes an Клиник Flutter
Виж целия пост
# 7
Аз съм със сенки под очите от дете и нищо не ми е помогнало досега. Прикривам ги с коректор. Много съм доволна от този на Max Factor. Кремчето на Clinique - All About Eyes, за което е споменала Jeny J  е много добро, хидратира областта около очите и е перфектна основа за грима; не пропускам да го сложа преди коректора Peace
Виж целия пост
# 8
Когато не си доспивам и на мен ми се получават.И в друга тема го бях писала,че на мен страшно ми помага картофа.Вечер преди да заспя си слагам колелца от картофи за 15920 мин,и сутринта изглеждам доста по-добре.
Виж целия пост
# 9
Моите сенки май са от недоспиване.Ще пробвам с картофа и естествено да се наспивам. Hug Мерси на всички за вниманието.
Виж целия пост
# 10
Аз сенки нямам, но за сметка на това имам торбички, които понякога си стават направо чували! Особено ако съм плакала предния ден, дори само една сълза да съм проляла. По никакъв начин не мога да ги махна - само да кажа, че майка ми и дядо ми също имат.
Виж целия пост
# 11
И аз имам този проблем.
Голяма гримиране пада.Първо-основа за грим,фон дьо тен и накрая един тон по-светла пудра,от тази,която ползвам по принцип.
Виж целия пост
# 12
дадаха ми тестер на CLINIQUE (кремче за очи  ) отдолу пише repairwear това ли се води околоочния им крем newsm78 нищо не разбирам ако може помощщщ
Виж целия пост
# 13
....това ли all about  eyes.. офффффф извинете пусти езици Sad
Виж целия пост
# 14
All about eyes не е за сенки под очите.Пробвай anti-dark circles eye treatment на Lancome.Ще останеш приятно изненадана
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия