Преса за изправяне на косата

  • 5 947
  • 9
Препоръчайте ми каква марка да си купя, както и какви екстри да търся. На мен ми е нужно само за изправяне на косата. Гледах, че има някакви с керамично покритие. Ама това нищо не ми говори.
Виж целия пост
# 1
Имаше такава тема преди време,но не рови излишно...ще те заболи главата от преперъки и марки Laughing
Моята е PHILIPS с керамични плочки,хубава е!
Виж целия пост
# 2
Проблем с компютъра,затова бях толкова кратка Crazy
PHILIPS Initial е точното наименование! Но много зависи и каква ти е косата.Ако си с такава буйна и трудно поддаваща се на процедури,по-добре помоли някоя фризьорка да те поръча от дистрибуторите им професионална с пара!
А керамичните плочки не горят косата,така както другите!
Не се скъпи за 20-30 повече,нали знаеш-Евтиното излиза скъпо!
Дано да съм те била полезна!
Виж целия пост
# 3
Сестра ми си купи тази на Филипс и не е доволна, слабичка е... накрая си хареса една на Солак, на нея пише professional, малко по-ефтина е от Филипса а е пъти по-добра.... ако все пак държиш на керамичния  Филипс, имаме една в повече, сигурно ще я даде на разумна цена....
Значи разликата в двете е, че като се изправиш с Филипса не държи повече от 24ч. след като преспиш почва да се чупи, а с другата седи изправена до следващото миене.
Виж целия пост
# 4
Една колежка ми даде елит, за да пробвам. Ужас, на другия ден нямаше и следа от изправянето. А и аз съм преудебена към тази марка.
Извинявайте, че пуснах нова тема, но в интерес на истината ме мързеше да търся с търсачката. Embarassed
Значи да търся професионална... Thinking
Виж целия пост
# 5
Давам ти тел. 975 3093 на фирма Скорпио 92, която се занимава с внос на професионални уреди за фризьорството, ако искаш обади им се и ги попитай на какви цени са, а ако решиш да ходиш там ще се опитам да ти обясня как да стигнеш до офиса им.
Виж целия пост
# 6
Аз съм виждала в магазини Бонжур на babyliss с керамични плочи и с пара /най-щадяща косата комбинация/ за около 80лв. Доста лекичка беше и удобна, но пак си зависи от косата. Аз така и не се решавам да инвестирам толкова пари, защото все си мисля че няма да успявам да се изправя сама.
успех.
Виж целия пост
# 7
Аз и в други теми за преси коса сам писала че тази на СОЛАК е много добра цената е 55 лв с големи почки и ефекта не е само за 2 часа ! а за 2 дена !
Виж целия пост
# 8
Сестра ми си купи тази на Филипс и не е доволна, слабичка е... накрая си хареса една на Солак, на нея пише professional, малко по-ефтина е от Филипса а е пъти по-добра.... ако все пак държиш на керамичния  Филипс, имаме една в повече, сигурно ще я даде на разумна цена....
Значи разликата в двете е, че като се изправиш с Филипса не държи повече от 24ч. след като преспиш почва да се чупи, а с другата седи изправена до следващото миене.
Аз имам тази на Филипс с керамичното покритие и сам доволнаааа косата ми е доста чуплива и ми изкарва цяла седмица след като си я направя.Явно си зависи и от косата,ползвам я вече близо половин година.
Виж целия пост
# 9
Сестра ми си купи тази на Филипс и не е доволна, слабичка е... накрая си хареса една на Солак, на нея пише professional, малко по-ефтина е от Филипса а е пъти по-добра.... ако все пак държиш на керамичния  Филипс, имаме една в повече, сигурно ще я даде на разумна цена....
Значи разликата в двете е, че като се изправиш с Филипса не държи повече от 24ч. след като преспиш почва да се чупи, а с другата седи изправена до следващото миене.
Аз имам тази на Филипс с керамичното покритие и сам доволнаааа косата ми е доста чуплива и ми изкарва цяла седмица след като си я направя.Явно си зависи и от косата,ползвам я вече близо половин година.
И моята прическа си трае от миене до миене...понякога проблема е в мен,че я опъвам,връзвам я и как да не се развали...Пак казвам-зависи от косата!А,че професионалните с пара са най-добрите-няма спор! bowuu
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия