Кошница за кола или кош за новородено

  • 2 747
  • 11
Ами това ми е въпроса. Аз винаги съм била резервирана към разходките на бебе в кошница за кола  Rolling Eyes Но мъж ми пък сега е много навит на този вариант. Според него е много по-удобен и за бебето и за родителите  Rolling Eyes Че е удобно, удобно е. Пък и, като се тръгне на път, с кошницата за кола ще е много по-лесно. Коша си заема доста място, а като се прибави и целия останал багаж  Rolling Eyes
Споделете опит. Интересно ми е мамите, които са имали 3в1 колички. Кое им е било по-удобно - коша или кошницата  Rolling Eyes
Замислям се да купя и двете, но ще ми излезне скъпичко  Rolling Eyes И по възможност искам да си спестя едното  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Ние сме 3 в 1 и според мен на бебето му е най добре в коша за новородено ,но все пак и ние сме в същата дилема Simple Smile
найстина заема много място и за друго почти няма ,но сърце не ми дава да слагам бебето в тая кошница само като го видя как се гуши горкото и ми става мъчно
иначе ние като купувахме количката аз я харесах точно с кошницата как изглежда и сега ме е малко яд  Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Когато купувахме количката, бяхме изправени пред същата дилема - да вземем ли коша за новородено или само кошницата за кола. Накрая взехме и двете, и не съжалявам. Кошът е много голям, широк и удобен, като легло. Несравнимо по-удобен е за мъничкото новородено през първите 2-3 месеца от живота му.  Peace Единственият недостатък на коша е, че ако бебето е лятно, в него може би ще му е доста топло през горещия сезон. Confused Но пък в кошницата за кола няма да му е кой знае колко по-хладно.
Ако те притеснява това, че двете ще излязат скъпо, потърси кош втора употреба. Не е излишен лукс, а огромно удобство за бебето.
Виж целия пост
# 3
Кош за новородено Peace
Виж целия пост
# 4
Кош за новородено или ако количката си има пълно легнало положение,не че не става и в кош за кола но сякаш си е по добре да си е пълно легнало положение Hug
Виж целия пост
# 5
Количката ми е Бъгстър и няма легнало положение летния вариант. За това трябва да се сложи нещо друго първите месеци.
Иначе и аз се оглеждам за нещо втора ръка, но се оказва не лека задача  Rolling Eyes Повечето мами си продават количките заедно и не искат да ги разделят  Rolling Eyes
Май ще си взема и двете, пък като тръгнем на път, ще взимаме само кошницата  Rolling Eyes

Линофрина, ти няма ли да продаваш твоите  Laughing
Виж целия пост
# 6
в коша за новородено ще е по-удобно на бебчето  Hug
Виж целия пост
# 7
Бъгстъра нали има кошница за кола CarGo, която има няколко степени на гръбчето, включително и напълно легнало. За третото бебе аз мисля да се обзаведа с такава кошница и да си реша проблема с возенето първите месеци. Сега имаме такава кошница с позициии на гръбчето и съм изключително доволна, но на Play и не е съвместима с бъгстъра ми. При наличие на такава кошница зимния кош ми се струва излишен.
За нормалните кошници и аз съм против използването им постоянно , особено първите месеци. Тук ортопедите са на противоречиво мнение по въпроса, масово препоръчват ползването на такава кошница да се ограници до час и половина-два сумарно на ден.
Виж целия пост
# 8
Линофрина, ти няма ли да продаваш твоите  Laughing

Коша Dreamy го продадох отдавна, но кошницата Maxi-Cosi мисля да я продам до края на това лято. Simple Smile
Веси, да не би вече да очаквате бебенце Heart Eyes
Виж целия пост
# 9
Зимния кош на нашата количка е 2 в 1, т.е става и на столче за кола. Много е удобно и практично. Количката е Jane.
Виж целия пост
# 10
няма по добро за малко бебе от кош x-pram за колички maxi-cosi,x-lander,quinny. просто е направен стабилно здрав и комфортен и удобен за носене . С джобчета и чанта за принадлежности и комарник.
Виж целия пост
# 11
За мен кошницата за кола си е за кола - не за разходки, не за шезлонг, не за люлка или легло.....
Като пътувате може да правите изключение от правилото, за да не мъкнете коша, ако чак толкова място ви заема, но иначе кош за новородено....или просто си изберете количка с пълно легнало положение на гръбчето Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия