Как и къде съхранявате бялата си козметика?!?!

  • 1 677
  • 28
Току-що прочетох,че бялата козметика,особено летните месеци трябва да се съхранява на хладно/в хладилник/ и,че най-ефективни съставките били 3 месеца след отварянето.Не го бях чувала досега и ме хвърли в размисъл Embarassed
Вие къде държите кремовете си,маските и тн,м?
Виж целия пост
# 1
...
Вие къде държите кремовете си,маските и тн,м?
По рафтчета и шкафчета Wink
Виж целия пост
# 2
моя крем го изхарчвам точно за 3 месеца.
маска - отварям, ползвам и хвърлям. ползвам от тези за еднократна употреба.
съхранявам в банята, до четката за зъби. употребявам крем точно толкова пъти колкото използвам и четката си.
Виж целия пост
# 3
Нищо не съхранявам в хладилник. Бързо ми заминават продуктите, държа ги предимно в банята и по шкафчетата на тоалетката ми.
Виж целия пост
# 4
В шкаф  Wink
Виж целия пост
# 5
Aми то нищо не ми се задържа повече от 3 месеца от кремовете, дори някои по бързо си заминават. Предимно в банята ги съхранявам, много рядко слагам нещо е хладилника , само в най големите жеги.
Виж целия пост
# 6
Да, истина е. Бялата козметика се съхранява в хладилник, за да се запази по-дълго време.

Каквото мога, тъпча в хладилника, но не мога всички туби, шишенца, флакончета да събера там.

Държа на студено предимно плажни млека и продукти, чиито срок на годност не е много дълъг. Peace

Останалата бяла козметика държа в шкаф.
Виж целия пост
# 7
и аз така Peace
Виж целия пост
# 8
Имам само един хладилник, иначе бих.
Виж целия пост
# 9
Знам, че за някои продукти е препоръчително да се държат в хладилник (поне през лятото), но не  го правя.  Thinking

А иначе съм виждала жени да си държат в хладилника дори плажно мляко и спирала  Wink
Виж целия пост
# 10
Имам си мой шкаф и всичко там..
Виж целия пост
# 11
Имам си мой шкаф и всичко там..

 Peace
Виж целия пост
# 12
На сухо , тъмно и проветриво място Laughing
Виж целия пост
# 13
Пък аз на етажерката в спалнята  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
в шкаф в банята
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия