Разпределяне на храната от кухнята?

  • 2 377
  • 31
Извинявам се, че това е поредната тема за кухнята.
Ще записвам детето ма кухня 1 гр. Разбрах , че са 3 храни. Кое кога се дава?Малката яде 5 пъти на ден.
Виж целия пост
# 1
За краткото време през което взимах кухня давах така.На обяд яденето,следобяд крема,супата я хвърлях,защото тогава пиеше вечер само мляко.
Виж целия пост
# 2
Най-често срещаната схема е:
Закуска- приготвя се от майката по нейно усмотрение
На обяд-ястието.
След обяд-кремчето.
За вечеря-супата.
Преди сън-АМ.
Виж целия пост
# 3
Аз я давам така:
Обед- ястието. След ястието й давам някакъв плод.
Следобяд- кремчето,но  аз лично не ги давам кремчета , защото не ми вдъхват доверие.
Вечер-супа със сухар+айран или плод.
Виж целия пост
# 4
Най-често срещаната схема е:
Закуска- приготвя се от майката по нейно усмотрение
На обяд-ястието.
След обяд-кремчето.
За вечеря-супата.
Преди сън-АМ.
И аз така смятам да давам!
Виж целия пост
# 5
При нас беше така:

Супата - за обяд или на баба ми  Grinning

Кремчето - за сутрешна закуска

Манджата с месо - вечеря
Виж целия пост
# 6
аз доколкото знам и прочетх от форума е че храната е изчислена за едно ядене като калории , не занам защо е делите , логично е да се предлага и вечеря или да е определено кое е за вечеря.
Виж целия пост
# 7
Докато бяхме на кухня (една седмица), давах една кафяна чашка от супата и от основното колкото изяде, от кремовете съм давала само 2 пъти за следобедна закуска.
Виж целия пост
# 8
аз доколкото знам и прочетх от форума е че храната е изчислена за едно ядене като калории , не занам защо е делите , логично е да се предлага и вечеря или да е определено кое е за вечеря.

Хайде и аз като ивонска да се почеша  newsm78 newsm78 newsm78  Laughing

Кое да не делим? 600гр храна? Да я дадем на един път ли имаш предвид?  #Crazy
Виж целия пост
# 9
Най-често срещаната схема е:
Закуска- приготвя се от майката по нейно усмотрение
На обяд-ястието.
След обяд-кремчето.
За вечеря-супата.
Преди сън-АМ.

 Peace
Виж целия пост
# 10
На обяд давам винаги месното, крем  за следобед+плод, а за вечеря посното и преди сън мляко колкото иска, но не повече от 150гр.
Виж целия пост
# 11
Понеже и моя яде все още 5 пъти,като 2 от тях са мляко,аз я давам така;
сутрин мляко,после кремчето от кухнята,на обяд(към 3)давам второто от ДК,после за вечеря(към 7)давам супата,и към 22ч пие мляко.
Виж целия пост
# 12
Манджата наобяд,десерта след обяд а супата за вечеря.Невъзможно е да изяде всичко на едно хранене.
Виж целия пост
# 13
Аз да попитам а ние как да я разпределяме, като ни дойде времето де, че от сега /4,5 месеца/ ядем по 4 пъти на ден?
Виж целия пост
# 14
Аз да попитам а ние как да я разпределяме, като ни дойде времето де, че от сега /4,5 месеца/ ядем по 4 пъти на ден?

Децата сменят честотата и броят на храненията. Не го мисли отсега. Синът ми имаше период на вашата възраст, в която ядеше по 3 пъти. После мина на 5. Имате поне половин година до кухня, така че дерзай  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия