за простирането на дрешките

  • 2 882
  • 91
Здравейте

Искам да ви попитам  оставяте ли през нощта дрешки навън да съхнат  на едногодишните ви деца
Виж целия пост
# 1
поредните щуротии на бабите,нали?
вече сте големи-това е за бебета Crazy
Виж целия пост
# 2
Да оставям ги.
Виж целия пост
# 3
Здравейте

Искам да ви попитам  оставяте ли през нощта дрешки навън да съхнат  на едногодишните ви деца

 Не, вещиците ще ги урочасат Flutter.Естествено, че ги оставям, просторите са за това.
Виж целия пост
# 4
Разбира се Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Когато е топло ги оставям, обаче през зимата в никакъв случай.
Защото около нас мнозинството се топлят с печки и от пушека дрехите замирисват ужасно.
Виж целия пост
# 6
Не ги оставям въобще на терасата защото с татко му пушим на нея, особено вечер като смеси в къщи Grinning
Виж целия пост
# 7
Това са глупости,оставям ги !
Виж целия пост
# 8
Защото около нас мнозинството се топлят с печки и от пушека дрехите замирисват ужасно.
Да, и на мен ми се е случвало зимата дрехите да миришат после ужасно на пушек. Затова понякога дрехите на детето дори не съм ги изкарвала навън, топлим се на газ и ги слагах на радиаторите. Сега ги оставям през нощта, да.  Laughing
Виж целия пост
# 9
Разбира се, че ги оставям. Само през зимата внасях  простира вътре, за да не се вмирисват на пушек и да не замръзват.
Виж целия пост
# 10
ДА Peace
Виж целия пост
# 11
Естествено че ги оставям Peace Къде да ги занеса ако са мокри? Да няма да ги нахвърлям по дивана и столовете я..... Naughty
Виж целия пост
# 12
Да, оставям ги.
Виж целия пост
# 13
Не ги оставям, но не защото вярвам в суеверия, ми понеже сме в къща и незнам кой кога от комшиите е решил да вари компоти или просто да си изгори трупаните в двора боклуци Sick. Аз и нашите гледам да не оставям.
Виж целия пост
# 14
Разбира се, че ги оставям. Само през зимата внасях  простира вътре, за да не се вмирисват на пушек и да не замръзват.
Аз също само тогава ги внасях
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия