ПОМАГАЙТЕ, бременна в 39 седмица с 2 хемороида

  • 3 912
  • 16
Моля казвайте какво да правя, от 2 дни не съм спала, не мога да ходя, да седя, да лежа, очаквам да раждам тези дни! Мага се с крем А:нален! ама и с него не помага, каро родя знам какво да правя ама сега като чели съм с вързани ръце! МОЛЯ ВИ споделете ако сте имали такъв проблем!
Виж целия пост
# 1
След раждането имах и се мазах и пих някакви неща но май си мина от само себе си.Посъветвай се с лекар.Ако можеш (за бременни не знам) пий дуфалак, за да не те раздразва допълнително като ходиш по голяма нужда.Мен май само това ме спаси, че не бях редовна по голяма и поне не ги раздразвах.След два дни ми минаха.
Виж целия пост
# 2
Не може ли да отидеш на хирург да и предпише някакъв мехлем ... от тези , който се  правят по аптеките , не са скъпи и може да ти помогне.За съжаление знам  за какво говориш , много е неприятно а след раждането нещата се усложняват  . Знам че не те успокоявам , но не какво да се прави , така беше при мен   Sad   Hug 
Виж целия пост
# 3
И аз имах същия проблем, но се посъветвах с лекар и за 2 дни ми мина. Купи си Хемогел - с прополис е и става за бременни. Но най-важното на ден да си измиеш 10 пъти с подвижната слушалка с ледена вода - колкото повече време държиш струята там толкова по добре. И без никакви сапуни и душ гелове. Успех и леко раждане!  Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Слагай свещички долопрокт, след всяко ходене до тоалетна се мий с хладка вода до студена. Много ти съчувствам, защото зная от личен опит колко е ужасно. За жалост няма бърз и лесен начин да ги отстраниш. А като родиш става още по-зле...
Виж целия пост
# 5
Д:упето в студена вода - едно легенче и списание, списанието е за четене  Laughing, леко раждане!!!
Виж целия пост
# 6
Може да си вземеш и Пайлекс за да се мажеш. На мен ми помогна когато бях бременна. Успех  Peace
Виж целия пост
# 7
Как ще раждаш? Ако е естествено тия хемороиди ще те изтормозят още повече.
Освен да взимаш нещо разхлабително и да се мажеш с мехлема, за да можеш да се изходиш по безболезнено и да стискаш зъби до раждането  не знам какво може друго да се направи.
Виж целия пост
# 8
Истината е,че не можеш да махнеш гадния хемороид meyz !Какво ли не правех,обаче той си стоеше там и накрая си родих с него !Беше такъв голям,че се отпечатваше на компресите , които си правех! Rolling Eyes
Знам как се чустваш-отвратително,но трябва да изтърпиш!
Моето предложение към теб е -Компреси със сварена и охладена смрадлика или реванол(ти избираш).И мазане с Прокто Гливенол(най-доброто мазило).Всичко бях  пробвала,но уви!
Пожелавам леко и безпроблемно раждане и ако е  нормално,не мисли за гадните хемороиди!Това само ще ти попречи да се напъваш.Дори и да се спукат даже по-добре! Peace
Всичко ще е наред!
Виж целия пост
# 9
Гимнастика  Grinning Това е, което на мен най-много ми помага  Peace
Стягаш мускулите около ануса, задържаш така няколко секунди, после отпускаш. Правиш го винаги като се сетиш, в седнало, легнало или изправено положение, колкото повече, толкова по-добре.
Виж целия пост
# 10
Много благодаря за бързите отговори! Ходих на лекър и за сега ще чакам раждането а до тогава лед и компреси!
И пак БЛАГОДАРЯ
Виж целия пост
# 11
Има едно мазило, което много помага- МАСТУ С. Ама преди да го вземеш попитай дали се препоръчва при бременност. Със сигурност знам, че след това няма проблем. Желая ти успех и леко раждане.
Виж целия пост
# 12
знам че точно сега ще ти е много трудно но гимнастиката много помага  Crazy
моите така и не се прибраха  Rolling Eyes

леко раждане   bouquet
Виж целия пост
# 13
Ултрапрокт - обаче не знам дали става за бременни  newsm78
Вече са те посъветвали за хладката вода, в която да постоиш, помага.
Леко раждане!!!
Виж целия пост
# 14
Как ще раждаш? Ако е естествено тия хемороиди ще те изтормозят още повече.
Освен да взимаш нещо разхлабително и да се мажеш с мехлема, за да можеш да се изходиш по безболезнено и да стискаш зъби до раждането  не знам какво може друго да се направи.
и аз така мисля  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия