какво ще кажете за този тест

  • 4 199
  • 56
тестът първоначално беше отрицателен но след известно време се позотивира. Четох за изпарителната линия но ако някой я я е виждал моля да каже за такава ли става въпрос на този тест? Предварително благодаря. и само да кажа че макар и много странен оскъден и кратък цикъл все пак го имаше. Именно за това направих и тест
Виж целия пост
# 1
оф не успявам да кача снимките
Виж целия пост
# 2
Така без снимка е малко сложно  Rolling Eyes Колко време след като го направи се появи чертата?
Виж целия пост
# 3
ами около 2 часа. как да кача снимката,sorry за неграмотността
Виж целия пост
# 4
Мисля,че на листовката пише след колко време теста става невалиден.
Виж целия пост
# 5
аз знам,че след 10мин е невалиден
Виж целия пост
# 6
Ако втората линия се появи до 10 минута, тестът е +, в против случай е -. Това важи и за бледата черта също, ако се е появила в рамките на тези 10 минути.
Виж целия пост
# 7
аз винаги след 10-15 минута изхвърлям теста...........и много ми е чудно защо си ги пазите, гледате, и като се появи нещо се чудите "това пък какво значи сега?" newsm78
Виж целия пост
# 8
аз винаги след 10-15 минута изхвърлям теста...........и много ми е чудно защо си ги пазите, гледате, и като се появи нещо се чудите "това пък какво значи сега?" newsm78
Аз си пазя само тестове за О,за да сравнявам наситеността на чертата Rolling Eyes Но и за бременност да пазиш,какво толкова.Най-малкото "за спомен" Wink
Виж целия пост
# 9
Аз си пазя мойте положителни бременни тестове.Като ми стане мъчни си ги гледам и се сдухвам още повече  Crazy
Виж целия пост
# 10
аз винаги след 10-15 минута изхвърлям теста...........и много ми е чудно защо си ги пазите, гледате, и като се появи нещо се чудите "това пък какво значи сега?" newsm78
Аз си пазя само тестове за О,за да сравнявам наситеността на чертата Rolling Eyes Но и за бременност да пазиш,какво толкова.Най-малкото "за спомен" Wink
имам предвид тези за бременност...а ако е отрицателен в рамките на минутите, защо ти е спомен??? newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 11
вие каквото ме емнахте-извинявам се че попитах! просто имам една камара с отрицателни тестове и колкото и време да минава пак си остават отрицателни-много са и аз незнам защо ги пазя просто имам една кутийка в шкафа където ги пускам и си остават там. а този тест беше станал с две хубави чертички-това е всичко
Виж целия пост
# 12
Александра,повтори теста утре сутринта  bouquet
Виж целия пост
# 13
просто толкова много му се надявах на този месец-бях на стимулация,после прегнил,после голямо жълто тяло и като ми дойде чак не исках да повярвам че е истина. направо вече ми писна от всичко
Виж целия пост
# 14
направо вече ми писна от всичко
И аз съм така. Дай си малко почивка. Има много примери ( дори и в този форум ) на момичето, които спряха да пишат дори да мислят за това и съвсем скоро се похвалиха с добри новини. Горе главата, познато ми е чувството което изпитваш.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия