Въпрос относно магнитен велоергометър

  • 916
  • 8
Интересувам се велоергометърът може ли да окаже някакво негативно въздействие върху човешкият организъм,ако се постави в спално помещение.Имам предвид и върху възрастни и върху деца.
Виж целия пост
# 1
Може,но ще е положително  bouquet
Виж целия пост
# 2
Аз разбирам,че въпросът ми е глупав,обаче току що ми се обади една приятелка и ми каза,че телевизорът й в спалнята направил някакъв проблем,след поставянето на магнитен велоергометър .И аз се притесних,да не ми стане нещо и на мен,да се наелектризирам,например.Не,сериозно питам,все пак аз съм млада,а децата ми малки.
Виж целия пост
# 3
Ако чакаш извънземни ,няма да дойдат  bouquet
Виж целия пост
# 4
Grinning Добре,успокои ме.Благодаря ти днес за втори път.
Виж целия пост
# 5
Споко, нищо няма да ти стане LaughingАко велотата облъчваха, досега фитнес - инструкторите щяха да са мутанти Wink, не че някои не приличат на такива, но това е друга тема Twisted Evil
За протокола от 2 години имаме вело в хола и тв-то си работи.
Виж целия пост
# 6


   5г. велоергометъра ми е в стаята в която спим.Има телевизор и компютър.Слагай го смело в стаята и не мисли за такива неща Simple Smile
Виж целия пост
# 7
И нашия е в спалнята. Между телевизора и компютъра, но не съм забелязала някакъв проблем, работят си.
Виж целия пост
# 8
Споко, нищо няма да ти стане LaughingАко велотата облъчваха, досега фитнес - инструкторите щяха да са мутанти Wink, не че някои не приличат на такива, но това е друга тема Twisted Evil
За протокола от 2 години имаме вело в хола и тв-то си работи.

 newsm62
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия