Отчет на набор 2003 - 25

  • 11 058
  • 295







Анна на Анда - 3 януари
Йордан на eli 526 – 4 януари
Антонио на stela78 - 8 януари
Свилен на Magi_D- 15 януари
Кристиан на atlantica - 18 януари
Виктория на rosito123 - 23 януари
Кейти на Доня Туфиня – 2 февруари
Тошко на Дими - 13 февруари
Христо на rossalinda - 13 февруари
Георги на Svra4eto - 17 февруари
Даниел на ДесиX2 - 17 февруари
Петър на Мирта - 7 март
Димана на mama mima – 10 март
Полина на muceto80 – 12 март
Даниел на Mam4e76 - 13 март
Габи на very nice - 15 март
Валери на Prizma - 27 март
Константин на Betty L. - 29 март
Николай на Егвийн ал-Вийр - 8 април
Велина на Дивиана - 8 април
Любослав на krislubo - 12 април
Тома на tomata&eli - 21 април
Ана-Мари на yovanka - 24 април
Даниел на emili70 – 30 април
Костадин на zundik – 3 май
Павел на irinaradeva - 8 май
Тамара на galia_ds81 – 17 май
Георги на bifana - 19 май
Стилиян на stelieli82 – 19 май
Елисавета на Megche - 27 май
Любослав на Етиа - 28 май
Арда на murvet77 – 30 май
Симона на tswety_m - 6 юни
Александър на chibi - 6 юни
Иво на Vivi – 10 юни
Никол на kerilain - 10 юни
Ники на Maria.St – 11 юни
Влади на anidimova – 16 юни
Стела и Георг на DiVA - 2 юли
Веселин на Алая - 3 юли
Кристиян на Клото - 3 юли
Петър на aunt Ogg - 3 юли
Симона на bubbast - 8 юли
Виолета на vanushka - 11 юли
Aлекс на eli_dechkin - 14 юли
Мартин на yaneva – 17 юли
Ивана на mery_bi - 19 юли
Денислав на плами76 – 19 юли
Валентина на Kally - 1 август
Живко на MamaGalka - 16 август
Владимир и Мартин на Росита 77 – 17 август
Йоан на мама Цоцоланка – 21 август
Тома на Шани -  26 август
Лора на pepa georgieva - 31 август
Димитър на Kimba77 - 3 септември
Елисавета на luda - 4 септември
Дамян на mirena71 - 4 септември
Сави на GalaMa - 6 септември
Ивайло на MiRa_55 - 7 септември
Стоил на bendji2710 - 10 септември
Краси на Krasian – 12 септември
Кристиян на BARBORANA - 21 септември
Ники на Приказливка -  26 септември
Ниагара на mama na Niagara – 28 септември
Елена на viola2003 - 3 октомври
Дани на maga_pipi – 3 октомври
Таня на Jutoo - 4 октомври
Ванко на mama mariana - 7 октомври
Калин на пеперуна - 9 октомври
Александър на Stellina - 10 октомври
Фани на anelima – 15 октомври
Виктория на Киса - 25 октомври
Александър на Alabala - 28 октомври
Мариям на Mariam777 – 3 ноември
Момчил на бъчи - 5 ноември
Панайот на pamsi – 7 ноември
Румен на  Vania_ip - 15 ноември
Коко на makarena2 – 22 ноември
Алиша на Eduina- 25 ноември
Светлин на Памполина - 1 декември
Деница на irka - 5 декември
Ева на Лилита – 7 декември
Даниел на Ellypr - 9 декември
Мирела на juli_et – 13 декември
Илиян на PetiaK – 15 декември
Матей на gal4e – 15 декември
Давид - на gabi_s - 20 декември
Дарина на darkosh - 20 декември
Алекс на Ale4ka - 22 декември
Кристиян на Logo5ka - 25 декември
Станимир на pasinet- 27 декември

                                  Имаме 90 наборчета – 32 момиченца и 58 момченца
                         От които две двойки близнаци

Старите ни темички:

Отчет на набор 2003!
Отчет на набор 2003 - 3
Отчет на набор 2003 - 4
Отчет на набор 2003 - 5
Отчет на набор 2003 - 6
Отчет на набор 2003 - 7
Отчет на набор 2003 - 8
Отчет на набор 2003 - 9
Отчет на набор 2003 - 10
Отчет на набор 2003 - 11
Отчет на набор 2003 - 12
Отчет на набор 2003 - 13
Отчет на набор 2003 - 14
Отчет на набор 2003 – 15
Отчет на набор 2003 – 16
Отчет на набор 2003 – 17
Отчет на набор 2003 - 18
Отчет на набор 2003 - 19
Отчет на набор 2003 – 20
Отчет на набор 2003 – 21
Отчет на набор 2003 – 22
Отчет на набор 2003 – 23
Отчет на набор 2003 - 24


Виж целия пост
# 1
Пу първа.Сега ще копирам написаното от предната тема.
Виж целия пост
# 2
Бравооо ,втора се класирах.
Бети,мерси за новата темичка.Успех ви желая момичета.
Виж целия пост
# 3
ПУ ТРЕТА.
Виж целия пост
# 4
Хайде и аз да се разпиша!
И ние чакаме бебе /ох, малко остана/. Ивайло все още не е ориентиран какъв пол иска да е бебето - понякога иска сестричка, понякога братче.  Crazy
И Ивайло носи в градината играчки, понякога книжки. Всички деца го правят. Обаче има няколко играчки, които не му разрешавам да носи - първо, за да не се счупят и второ, за да не се подират другите деца. Но ми прави впечатление, че има майки, които позволяват на децата си да носят като че ли най-хубавите си играчки. Май това важи повече за майките на момиченца. Какви хубави кукли, колички и кошници за спане се носят в градината, направо не е истина! Една майка дори беше позволила на дъщеричката си да отнесе един ей толкова голям сервиз за хранене, много хубав и с много части. Личеше си, че не е за 10 лв. Не одобрявам, разбира се!
Виж целия пост
# 5
Tук  Hug

Алекс понякога носи играчки, но ако я забрави там става драма  ooooh!. Затова предпочитам сутрин да не му оставям време да си вземе.
И Алекс е със сополи  Sad . Има едно детенце в градината което е вечно болно, а го водят всеки ден. И естествено моето винаги се заразява.  #Cussing out

Ние август ще се заемем с второто.
 Алекс не иска. Иска куче.
Виж целия пост
# 6
Аз не съм позволявала на Валентина да вкарва играчки в градината. Първо, защото наистина може да се счупи и тя после да го преживява(защото си пази всичко и не дай Боже нещо да се одраска или пък счупи, настава драма), и втората причина е, че може да се дразнят децата по този начин. В крайна сметка не можем да купим всички играчки от магазините нали?!
Така че, ако се случи да носим играчка някаква, то ние я оставяме в гардеробчето и като си тръгва от там си я прибира у дома.
Освен това, не пропускам да й обяснявам каква точно е причината да не й позволя нещо да направи и тя ме разбира доста добре, а и по този начин се чувства участваща и съпричастна с вземането на решението да правим или не нещо.
Не съм за вкарването на играчки в групите , но не всички мислят като мен.
Виж целия пост
# 7
Павел не носи играчки. Много рядко го е правил. Но дискчета носят често. Сега не, но зимата си гледат.
В градината имат варицела от вчера - трета вълна. Моят още не я е карал, да видим...
Виж целия пост
# 8
И аз се опитвам да не давам играчки,но Марти като почне да мрънка сутрин гледам бързо да приключваме.Госпожите са му казали,че може да носи играчки и той се възползва от това.Естествено гледам да са някой по-обикновени и предупреждавам да дава и на другите деца да играят с тях.Сутринта занесе две големи лопата и гребло.Но ми прави впечатление,че за сега всичко е здраво,докато с баткото не беше така.
Виж целия пост
# 9
Момичета, искате ли тази неделя да заведем децата на басейн, топличък., някъде около София...и ние да се попечем. Ако имате предложения, споделете!
Виж целия пост
# 10
Сашо в първа група носеше играчки, които оставяше в гардеробчето през деня.  Сега носи книжки или списания на градината.  Laughing
Разглеждат ги. Госпожите им четат от тях и вечер си ги прибира вкъщи.  Wink
Виж целия пост
# 11
  Нашият понякога носи играчки(въпреки, че аз не давам, ама някоя сутрин като се размрънка и предавам фронта).
  Сутринта например си взе една пластмасова топка, дето се въртят отделните й части и бръмчат. Качихме се в трамвая и като я изпусна, и като се затъркаля топката между краката на хората, а то претъпкано и нашият като почна да клечи и да търси ...абе идеше ми не знам какво да го направя.
  Дискове носи често.
Виж целия пост
# 12
Иво носи играчка всеки ден. При нас е разрешено. Досега не се е случвало да има драми. Едно от момченцата всяка сутрин го причаква, директно подава ръка, Иво му дава играчката, после взима от някое друго дете и така си ги разменят. Случи се само веднъж една количка да изчезне. Понякога, но много рядко, връща играчката счупена. И си личи, че е трошена нарочно и вандалски. Една метална количка беше смачкана почти на чиния-някой явно просто я е мачкал с крак, да не кажа, че трябва да е скачал върху нея. Веднъж от терасата гледах как децата играят на двора-живеем точно срещу детската градина. Едно момченце взе количката на Иво и започна да я блъска по плочките-ей така-просто си я блъскаше с все сила. Естествено, като я видях после цялата беше очукана. Мен ме доядява, но се въздържам много-много да коментирам, защото не искам Ивайло да става вещоман. Като цяло, ако сутрин избере някоя играчка, която подозирам, че лесно може да бъде счупена, му казвам и той избира друга.
Иво много си пази играчките, рядко чупи някоя, и затова има много. На родителската среща в началото на годината, когато обсъждахме какво да  купуваме, едната госпожа казваше, че има деца, които наистина се отнасят вандалски с играчките-чупят докато наистина ги счупят и не ги видят на парчета. Не да се счупи играчката, защото детето просто си е играло с нея-и това може да се случи. Не, трошат си ги целенасочено. Не знам защо го правят....  Confused

За басейна-аз ще се въздържа. Може, но друг път-ако мина на диета и устискам положението. Не мога още да излагам телеса на показ.  Blush  Embarassed
Виж целия пост
# 13
Аз от вчера съм в стрес - един татко взе, че вдигна сина ми от люлката, за да седне неговото момиченце.
Детето ми тъкмо седна, а момиченцето се опита да седне и то, та бащата реши проблема - хвана го изотзад и го извлече от люлката като сопол.
Изобщо не можах да реагирам, защото децата ни са в една група и не исках да правя циркове пред тях. Но синът ми ме попита защо не съм му казала, че е груб. След което отиде и си страда мълчаливо и изолирано сума време.
НЕ мога да си намеря място от яд, че не казах поне дума на този човек. Жена му му се скара нещо, ама келфайда.
Беше доста обидно за детето и дори стресиращо, защото не очакваше отзад някой да го вдигне за ръцете и да го запокити настрани.
Мъжът ми е бесен. Добре че не присъстваше на случката.

Възможно е детето ми да е предизвикало негодуванието на бащата, ама да беше ми казал на мен. Аз никога не съм докосвала чужди деца, освен да им помогна или да ги погаля, ако желаят. Синът ми досега не е наранил никого, нито е смъквал дете от люлка със сила, не зная какво му стана на тоя човек, че реагира така.
Ако не бях видяла ситуацията, щях да реша, че моят е направил нещо, ама видях - просто седна на люлката, за която в този момент имаше мерак и момиченцето.

Излях си болката.
Честита нова тема! Grinning
Виж целия пост
# 14
 Моите момчета носят играчки от време на време,но гледам да не са скъпи,защото обикновено ги забравят или се чупят.В градината сутрин ,ако някое дете носи играчка се оставя на един шкаф и след закуска се играе с тях.И при нас има варицела-втори месец карантина и не прихващаме.Приятен ден на всички  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия