Кога се "записва" детето за ясла?

  • 1 871
  • 4
Мисля да пусна синът ми от другата есен на ясла. Тогава ще е на 1г. и 8 м. Бихте ли ми казали кога става записването за ясла...За ОДЗ знам, че се кандидатства чрез електронната система. Но ако заведението е само ясла? И пак ли се кандидатства през текущата година?
Благодаря за отговорите!
Виж целия пост
# 1
Срещаш се с директорката на яслата, в която искаш да запишеш детето и тя ще ти обясни подробно каква молба да пуснеш и кога. Заради липсата на места в яслите, колкото по-рано подадеш документи, толкова по-голяма е вероятността да приемат малчо. Пример: аз подадох молби в 2 ясли когато Каби беше на 4 месеца и чак сега, на 1,10 г ще го приемат в едната.  ooooh!
Виж целия пост
# 2
Колкото по-рано - толкова по-добре. Примерно аз подадох документите миналия септември, за да тръгне от 1.03 тази година. Всъщност бях тръгнала още юни да ги подавам , но директорката ми каза, че по-добре да ги подам септември. Така че най-добре попитай. За яслите нещата са малко по-различни от градините. И задължително 1-2 месеца преди датата, от която искаш да тръгне отиди в яслата да потвърдиш, че не си се отказала. Защото се подават много молби и доста от тях така и не отиват по-късно. Така директорката прави сметка дали ще могат да поемат и твоето дете.
Успех!
Аз лично съм си доволна от яслата!
Виж целия пост
# 3
отиди при директорката наОДЗ.Тя ще ти даде най-точна информация  Peace
Виж целия пост
# 4
Аз знам,че документи се подават в годината в която искаш детето да тръгне на ясла/градина.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия