Хубав крем за лице

  • 18 434
  • 48
за суха и увствителна 30-годишна кожа Grinning
Моля ви да ми препоръчате Hug
Виж целия пост
# 1
Аз съм много доволна от L'OREAL -Decontract Rides.Той е за мимически бръчи след 30-те и е идеален за суха кожа.Използвам дневен и нощен такъв от две години близо/през няколко месеца го сменям/ и спокойно мога да твърдя, че добре си върши работата Mr. Green.Цената на единият е около 18-22 лв зависи от къде го купуваш. Hug
Виж целия пост
# 2
Крема за бръчки за суха кожа на RoC е много добър. Има доста хидратиращи съставки и добре хидратира, а и се бори с бръчките. Можеш да си вземеш тестер от някоя аптека и да пробваш.
Виж целия пост
# 3
Ще си вземе, да...ако й дадат  Twisted Evil
И на мен ми се иска да пробвам с тестер RoC или Корф, примерно, ама как така пък веднъж нямаха тестери в аптеките  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 4
Трябва да дават тестери, ама се правят на ударени. На мен са ми давали доста пъти ,ама познайте кога?
Винаги когато си купя някакъв продукт и тогава ми дават от същата марка, ама за някаква друга цел. Много тъпо наистина..
А те трябва да ги дават, това си е реклама за фирмата, ама що да не си ги ползват те Joy Българска работа..!

Иначе крем за 30г.възраст  не мога да препоръчам, защото още не ползвам такъв!
Но ми харесват на Виши, кремчетата. Аз ползвам Олиго 25, ама той е до 25 год.
Виж целия пост
# 5
Къде го прочете ,че е до 25 години?
Виж целия пост
# 6
Къде го прочете ,че е до 25 години?
Така ми каза аптекарката Rolling Eyes
Защо? Не е ли ?
Виж целия пост
# 7
Този крем,спокойно може да се ползва от жени дори на 35.....,че и повече...Зависи какво изискваш от него....?
Виж целия пост
# 8
Този крем,спокойно може да се ползва от жени дори на 35.....,че и повече...Зависи какво изискваш от него....?
Аз исках за суха кожа и тя ми каза,че този бил много хубав и придава свеж вид на лицето. Наистина е така.
Много съм доволна. Тогава го препоръчвам щом става и за над30. Peace Wink
Виж целия пост
# 9
за суха и чувствителна 30-годишна кожа Grinning
Моля ви да ми препоръчате Hug
А какво очакваш от крема - хидратация, превенция, борба с несъвършенства, фактор и защита от влияния на околната среда?
ох забравих - ценови клас?
Виж целия пост
# 10
за суха и чувствителна 30-годишна кожа Grinning
Моля ви да ми препоръчате Hug
А какво очакваш от крема - хидратация, превенция, борба с несъвършенства, фактор и защита от влияния на околната среда?
ох забравих - ценови клас?

Най-вече хидратация и може би борба с несъвършенствата Grinning
Цената по принцип няма значение, само да е нещо добро.
Виж целия пост
# 11
Хидратиращия крем с витамин Ц на Медикалс...
Виж целия пост
# 12
Цитат
Вмъкни Цитат
Цитат на: Phoenix,Az в вторник, 20 май 2008, 21:23
Цитат на: Toni4ka в вторник, 20 май 2008, 10:26
за суха и чувствителна 30-годишна кожа
Моля ви да ми препоръчате

А какво очакваш от крема - хидратация, превенция, борба с несъвършенства, фактор и защита от влияния на околната среда?
ох забравих - ценови клас?


може би момичето иска да споделите всичко което сте пробвали и да си избере кое е по-важно- хидратация, фактор....
ако не искаш много скъп крем може да пробваш и на клинианс със оризов екстракт- той е точно за много суха и чувствителна
по-принцип може и тестер да си намериш,ама много трудно
иначе L'OREAL -Decontract Rides наистина е за тази възраст, но той е по-скоро за бръчки и май не е за много мсуха кожа
виж с медицинските продукти не мога да ти помогна  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
несъвършенства??
дай по-конкретно- бръчки, петна, акне(пъпки), сенки, торбички...
Виж целия пост
# 14
Термал фикс 1 и 2 на Виши също е добър-поне за мен,но няма фактор....,На Юсерин хидратиращите серии не са за пренебрегване...., Месажер на Галеник......
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия